جانشین کل سپاه در قرارگاه مرکزی امام علی(ع) گفت: مهمترین راز استمرار حیات مبارک انقلاب اسلامی با هم بودن و وحدت ملت ماست.

به گزارش نوای آبیدر ،سردار غلامحسین غیب‌پرور روز چهارشنبه در دیدار با امام جمعه سنندج اظهار داشت: ماموستایان اهل سنت استان کردستان تا به امروز همراهی خوبی با نظام داشته اند و این امری بسیار شاخص و مهم است.

وی افزود: همراهی ماموستایان استان کردستان هم در استان و هم خارج از استان اثر گذاری خاص خود را داشته است و همین امر بانی این شده که امروز در خدمت شما امام جمعه شهر سنندج باشیم.

سردار غیب پرور خاطر نشان کرد: حضور سردار سید صادق حسینی به عنوان فرمانده سپاه استان یک فرصت و نعمت است چرا که سردار حسینی یکی از زبده ترین و توانمند ترین و نقطه قوت سپاه در غرب کشور است.

جانشین کل سپاه در قرارگاه مرکزی امام علی(ع) افزود: هدف سپاه و بسیج کمک به همگرایی و انسجام بخشی و وحدت است چرا که وحدت در بین مردم ایران پاشنه آشیل نظام است و هر قدر که ما بیشتر با هم وحدت داشته باشیم همانند یک گوی فشرده در برابر توطئه ها عمل خواهیم کرد.

سردار غیب پرور در ادامه بیان داشت: مهمترین راز استمرار حیات مبارک انقلاب اسلامی با هم بودن و وحدت ماست که امام بزرگوار (ره) در زمان حیات دائماً و همچنین در وصیتنامه خود بر این امر تأکید داشتند و مقام معظم رهبری هم ادامه دهنده همین راه و سنت هستند و این موضوع را دشمن به خوبی می داند.

وی افزود: اگر دشمن شیطنت های خود را علیه این انقلاب در این ۴۳ سال بر سر هر ملت و مردم دیگری آورده بود آنان تاب نمی آوردند اما مردم کردستان با اصالت و نجابت خود در مقابل تمامی توطئه های ضد انقلاب در این منطقه تا به امروز به عنوان ید واحد در کنار انقلاب و نظام ایستاده اند.

سردار غیب پرور در ادامه با اشاره به تمام مشکلات معیشتی و گرانی که گریبانگیر مردم است عنوان داشت: علی رغم همه مشکلات موجود مردم پای نظام و انقلاب تا پای جان ایستاده اند و مسئولان وظیفه دارند با تمام توان برای خدمت به مردم و رفع مشکلات آن ها تلاش کنند.