رئیس پلیس آگاهی کردستان گفت: مردی که در جریان یک درگیری خانوادگی با اسلحه گرم مرتکب قتل همسر و خواهر همسرش در محله حاجی آباد شهرستان سنندج شده بود با تلاش مأموران پلیس دستگیر شد.

به گزارش نوای آبیدر، سرهنگ عبدالله فاتحی روز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شامگاه سوم مرداد ماه مردی ۴۴ ساله در جریان یک درگیری خانوادگی در محله حاجی آباد همسر و خواهر همسرش را با اسلحه گرم به قتل رساند و از محل متواری شد.
وی افزود: با حضور عوامل انتظامی و پلیس آگاهی در محل حادثه، تحقیقات در خصوص دستگیری فرد قاتل آغاز شد.
سرهنگ فاتحی در ادامه بیان داشت: با توجه به انتشار فیلم صحنه قتل در فضای مجازی و جریحه دار شدن احساسات عمومی،مأموران در تحقیقات تخصصی و با بهره گیری از روش های خاص پلیسی؛محل اخفتای متهم را که دائما در حال جابه جایی در استان های مجاور بود شناسایی شد.
این مقام انتظامی اظهار داشت: مأموران پلیس آگاهی استان کردستان با همکاری و پشتیبانی مأموران انتظامی شهرستان دهگلان و قروه در عملیات ضربتی و غافلگیرانه،متهم را در یکی از روستاهای شهرستان دهگلان در نخستین ساعات بامداد جمعه هشتم مرداد ماه دستگیر کردند.
رئیس پلیس آگاهی استان کردستان خاطر نشان کرد: در تحقیقات به عمل آمده علت و انگیزه قتل همسر و خواهر همسر را اختلافات خانوادگی اعلام کرد.