امام جمعه سنندج گفت: دولتمردان در دولت سیزدهم باید برای خدمت به مردم تلاش بیشتری نسبت به دولت های گذشته داشته باشند تا بتوانند اعتماد عمومی را در جامعه تقویت کنند.

به گزارش نوای آبیدر، ماموستا فایق رستمی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته سنندج اظهار کرد: متاسفانه به دلیل عملکرد ضعیف مدیران در دولت گذشته شاهد کاهش اعتماد مردمی و بروز مشکلات معیشتی در جامعه هستیم.
وی افزود: دولت سیزدهم اگر می خواهد مشارکت و همراهی مردم را در برنامه هایش داشته باشد باید تلاش بیشتری در راستای خدمت رسانی به مردم انجام دهد.
امام جمعه سنندج خاطرنشان کرد: هم اکنون مبحث اشتغال و معیشت دغدغه اصلی مردم بوده و انتظار می رود دولت سیزدهم با برنامه ریزی و تلاش مضاعف برای کاهش و رفع این دغدغه ها تلاش کند.
ماموستا رستمی در ادامه خطبه‌های این هفته با تسلیت جان باختن ۱۶ نفر از هم استانی هایمان در حادثه سقوط مینی بوس در کامیاران اظهار کرد: ارتقای استانداردهای جاده ای و امنیت وسایل نقلیه در کنار توجه ویژه به قوانین راهنمایی و رانندگی از جمله مواردی است که برای جلوگیری از اینگونه حوادث ناگوار باید مدنظر قرار گیرد.
امام جمعه سنندج در پایان سخنان خود نیز با اشاره به آیات قرآن کریم به جایگاه والای رسول الله (ص) در کائنات اشاره کرد و گفت: حضرت محمد(ص) الگوی همیشگی مسلمانان و مومنان برای زندگی سعادتمندانه هستند و ما به عنوان پیروان دین اسلام موظف به پیروی از سیره ایشان هستیم.