نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: مردم این استان آن توقعی که از تحول و سروسامان دادن به زندگیشان داشتند محقق نشده است و وعده های کاندیداهایی که رأی آوردند اجرا نشده است.

به گزارش نوای آبیدر، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالرضا پورذهبی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: فضای جامعه تحول خواهی است و برگزاری انتخابات به این فضا کمک می کند.

وی افزود: اصل انتخابات یک مبدا تحول و تغییر است و نیاز ضروری جامعه ماست چرا که خیلی از آحاد جامعه این تغییر را طالب هستند بنابراین الان فصل آن تغییر رسیده است و اگر کسی این را انکار کند از کف جامعه اطلاع ندارد

نماینده ولی فقیه در استان کردستان تصریح کرد: انسان دوست دارد همواره رو به جلو حرکت کند لذا باید سعی کنیم از این افراد اصلح ترین را انتخاب کنیم.

 

حجت الاسلام والمسلمین پورذهبی اظهار کرد: رسانه ها کارشان امید آفرینی، وحدت و آرامش در جامعه است لذا در لوای تشویق مردم برای شرکت حداکثری در انتخابات سعی بکنید این جامعه را به آینده امیدوار بکنید.

وی افزود: حتی اگر ضعیف ترین انتخابات از لحاظ شمارش آرا داشته باشیم،بهترین اتفاق این است که آن کسی که برای چهار سال پیش رو رئیس جمهور می شود تلاش خود را به کار گیرد تا فضای دلسردی را بر گرداند.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان خاطرنشان کرد: جوان به معنای نشاط است و دولت جوان انقلابی باید ایده های جدید داشته و تحولگرا باشد و بر آرمان ها و ارزش های نظام تکیه کند.

حجت الاسلام والمسلمین پورذهبی افزود: دولت انقلابی دولتی است که سعی کند بیشترین رضایت اجتماعی را از مردم داشته باشد.

وی در ادامه سخنان خود اظهار کرد: در خصوص تایید صلاحیت افراد رد صلاحیت شده در شوراها با دفتر ما گلایه هایی شده است و صدای آن افراد را به دست اندرکاران رساندیم.

حجت الاسلام والمسلمین پورذهبی افزود: وقتی دستگاه های چهارگانه شخصی را تایید نمی کنند ما نمی توانیم دخالت کنیم ولی ابراز گله مندی این افراد از طیف های مختلف را انتقال دادیم.

وی اعلام کرد: برخی ها از طرف مردم صحبت می کنند و اعلام می کنند چون برخی سلیقه ها حضور ندارند در انتخابات مشارکت پایین خواهد بود اما ای کاش تمام تنوع ها حاصل می شد تا ببینیم که آیا این مهم به خاطر این است یا چیز دیگری است.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان افزود: بخش عمده ای از اشکالات به عملکردها بر می گردد و از سال ۶۸ به بعد ما بدترین اتفاقات را در دولت اخیر داشتیم و این گرانی ها و مشکلات اشتغال و مسکن در این دولت رخ داده است.

حجت الاسلام والمسلمین پورذهبی در بخشی دیگر از سخنان خود اظهار داشت: رسانه باید مردم را با خادمان مردم آشنا کند نه از یک طیف سیاسی حمایت کند و مردم را فراموش کند.

وی افزود: در کردستان مشارکت مردم در انتخابات بر اساس سلیقه های سیاسی نیست و بر اساس عملکرد هاست.

وی تصریح کرد: مردم این استان آن توقعی که از تحول و سروسامان دادن به زندگیشان داشتند محقق نشده است و وعده های کاندیداهایی که رأی آوردند اجرا نشده است.

حجت الاسلام والمسلمین پورذهبی افزود: ضمن احترام به تمام سلایق و محترم بودن آن ها باید به این مهم توجه کرد که همیشه سلایق مختلف افرادی داشته اند که دنبال کننده سلایق باشند و اینکه رسانه ها تاکید کنند بر اینکه نبود سلیقه های مختلف سیاسی موجب پایین آمدن مشارکت ها می شود در واقع تطهیر کردن نگاه حزبی است.

وی افزود: اتفاقاتی که طی چهار سال گذشته در سطح اداره کشور افتاده است با کمترین موضع گیری جریان حاکم بر جامعه مواجه شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین پورذهبی اظهار کرد::این سبک اداره ای که طی چهار سال گذشته شد با شورش بی سر و نارضایتی بی سر همراه بوده است و در سال ۶۸ و ۷۲ نیز این مهم اتفاق افتاد.

وی خاطرنشان کرد: برخی از مدیران مسئولیت کار خود را برعهده نمی گیرند و رسانه ها باید این نارضایتی مردم از عملکرد مدیران را کالبد شکافی کنند.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان تأکید کرد: هر کس انتخاب شد تایید شده شورای نگهبان است و منتخب ملت است و همه رسانه ها باید دولت آینده را برای خدمت بیشتر به مردم همراهی کنند.