معاون هماهنگ کننده سپاه استان کردستان گفت: دستگاه های فرهنگی، دستاوردهای نظام اسلامی را برای نسل جوان تبیین کنند و از همه ظرفیت های فضای مجازی بهره گیرند.

به گزارش نوای آبیدر، سرهنگ شعبانی روز یکشنبه در ستاد گرامیداشت ایام مبارک دهه فجر در سنندج اظهار کرد: در دهه مبارک فجر برنامه ها حول محور تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی و مشارکت مردمی و تبیین مکتب حاج قاسم و استفاده حداکثری از ظرفیت فضای مجازی و توزیع کمک های مومنانه انجام خواهد شد.
وی افزود: از ظرفیت خیرین و گروه های مردمی باید در برنامه های دهه مبارک فجر به نحو احسن استفاده شود.
معاون هماهنگ کننده سپاه بیت المقدس اعلام کرد: علاوه بر اینکه شاهد برنامه های فرهنگی و اجتماعی متعددی در سطح شهرستان های مختلف استان خواهیم بود در یک طرح ابتکاری ۱۰ روستای محروم و دورافتاده استان انتخاب شده و در هر کدام از روزهای دهه مبارک فجر به تمام نیازمندان این روستاها بسته های معیشتی ۱۰ میلیون ریالی اهدا خواهد شد.
سرهنگ شعبانی افزود: برگزاری اجلاسیه مجمع عالی بسیج استان، یادواره های شهدا و سرکشی از خانواده های شهدا، برپایی میز خدمت ادارات در مناطق مختلف از دیگر برنامه های مردمی سپاه و بسیج در دهه مبارک فجر خواهد بود.
وی تأکید کرد: به دنبال حضور حداکثری اقشار مختلف مردم در برنامه ها باشیم و در این راستا متولی کار فرهنگی تنها سپاه و شهرداری و نیروی انتظامی نیستند و دستگاه های متولی حوزه فرهنگی استان مشارکتی بیشتری داشته باشند.
معاون هماهنگ کننده سپاه استان کردستان گفت: مسئولان در راستای انجام مسولیت‌ های خود باید همدلی و انسجام داشته باشند چرا که همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و ایام دهه فجر دشمنان نظام درصدند دستاوردهای انقلاب را به چالش بکشند.
وی افزود: در این راستا تبیین و روشنگری دستاوردهای انقلاب برای جوانان ضروری است و باید به دنبال استفاده حداکثری از فضای مجازی باشیم.
شعبانی در پایان سخنان خود بر تشریح بیانیه گام دوم انقلاب و استفاده حداکثری از فضای مجازی در برنامه‌های دهه مبارک فجر تاکید کرد
مدیر کل صدا و سیما نیز در این جلسه گفت: امروز جنگ روایت هاست و هر رسانه ای در این راستا موفق باشد می تواند تاثیرگذار باشد.
عبدالملکی افزود: امروز دشمن هدف اصلی خود را در مسیر استهاله انقلاب اسلامی به کار گرفته است و ما باید با برنامه های اقناعی برای نسل جوان آنان را در برابر توطئه‌های دشمنان مصون کنیم.