معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان گفت: با وجود تحریم های ظالمانه و فشارهای اقتصادی دشمنان شاهد اجرای پروژه های متعدد عمرانی و خدماتی در دولت دوازدهم بودیم اما بابت کم کاری های صورت گرفته از مردم استان پوزش می طلبیم.

به گزارش نوای آبیدر، محمد ابراهیم زارعی یکشنبه شب در مراسم گرامیداشت روز کارمند و تجلیل از کارمندان بسیجی استان در سنندج اظهار کرد: در شرایط سخت کرونایی به سر می بریم و باید از زحمات کادر بهداشتی و درمانی استان تقدیر کنیم.
وی افزود: کردستان یکی از موفقیت ترین استان ها از لحاظ جلوگیری از مرگ و میر کرونایی است و این نتیجه عملکرد خوب کادر درمان استان است.
زارعی خاطرنشان کرد: بیش از ۸۵۰ نفر در بیمارستان های سطح استان بستری هستند و امیدواریم مردم در رعایت پروتکل های بهداشتی تلاش بیشتری کنند.
معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان اظهار داشت: با تحریم های ظالمانه روبرو هستیم و در جنگی نابرابر قرار داریم و کار دولت در این برهه زمانی بسیار دشوار شد اما کارهای بزرگی صورت گرفت.
زارعی افزود: بهره برداری از جاده جدید مریوان، فرودگاه سقز، تأمین آب شرب پایدار برای همه شهرهای استان و اجرای طرح انتقال آب سد آزاد به سنندج از جمله خدماتی بوده که در دولت دوازدهم انجام شد.
وی تصریح کرد: کم لطفی پیمانکاران موجب شد که راه آهن همدان – سنندج تکمیل نشود.
معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان اظهار کرد: به عنوان نماینده دولت از مردم بابت کم کاری ها پوزش می طلبم.
در ادامه این مراسم از کارمندان بسیجی ادارات و سازمان های دولتی سطح استان تجلیل به عمل آمد.