عضو هیأت علمی دانشگاه امام حسین گفت: امروز دشمن با استراتژی وارونه نمایی مطالبات مردمی وارد میدان شده است و عرصه جهاد در برابر کفار پیچیده تر شده است.

به گزارش نوای آبیدر، سردار حسن فرقانی در مراسم هفتم شهیده فاطمه اسدی در مسجد روستای باقرآباد اظهار کرد: وقتی آوازه شهیده اسدی در رسانه ها پیچید و نسبت به شخصیت این شهیده مکرم شناخت پیدا کردیم و بنا را بر شناساندن این شهیده از خطه کردستان به دیگر ایرانیان گذاشتیم، این شهیده والامقام برای همه ایرانیان به عنوان یک مبنا قرار گرفت و اشک همدردی از دیدگان ایرانیان جاری شد.

وی افزود:جهاد در راه خدا آسان نیست اما خداوند متعال به نیکوکاران و مومنان وعده بالاترین درجات را داده است و شهیده فاطمه اسدی مجاهدی والامقام است.

سردار فرقانی خاطرنشان کرد: ما امروز غبطه ایشان را می خوریم چون وی امروز یک الگو و ارزش برای همه ماست.

این عضو علمی دانشگاه امام حسین در ادامه سخنان خود اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران گفتمانی جدید را در سطح جهانی مطرح کرد و دشمنان شرقی و غربی این حرکت اسلامی را تاب نیاوردند و دو روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی درگیری ها در غرب کشور و کردستان شکل گرفت.

سردار فرقانی افزود: در ۲۹ بهمن ۵۷ پادگان مهاباد به دست ضد انقلاب سقوط کرد و شهرهای کردنشین یکی پس از دیگری سقوط کردند اما به برکت حضور رزمندگان انصار و مهاجر این فتنه ها از بین رفت.

وی خاطرنشان کرد: در دوران دفاع مقدس ۲۴۰ هزار شهید جان خود را فدای مملکت کردند تا دشمنان به جان و مال ایرانیان تسلط نیابند اما امروز دشمن با استراتژی وارونه نمایی مطالبات مردمی، وارد میدان شده است.

سردار فرقانی تصریح کرد: جهاد و اخلاص دو عامل مهم در برابر توطئه‌های دشمنان است و این از تأکیدات خداوند متعال برای پیروزی و عزت مسلمانان است.