امام جمعه سنندج گفت: ملت ایران با تأسی از سیره رسول الله(ص) انقلاب اسلامی را به پیروزی رساندند و روحیه استکبارستیزی جزو لاینفک جمهوری اسلامی ایران است.

 

ماموستا فایق رستمی در گفت و گو با خبرنگار نوای آبیدر اظهار کرد: ۱۳ آبان یادآور روحیه استکبارستیزی ملت ایران است و باید همواره پاس داشته شود.

وی افزود: ملت مسلمان ایران برای به ثمر رساندن انقلاب اسلامیشان سختی های بسیاری را متحمل شده اند و از جان و مال خویش مایه گذاشته اند و خیزش اسلامیشان را بر مبنای نفی مستکبرین و طاغوتیان بنا نهاده اند.

ماموستا رستمی خاطرنشان کرد: از همان روزهای نخستین مبارزات انقلابی مردم ایران تاکنون شاهد توطئه های مختلفی از سوی آمریکای جهانخوار بوده ایم و آن ها هیچگاه از دسیسه ها و نقشه های شیطانی دست بر نمی دارند.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد: روز ۱۳ آبان یادآور عزت، استقلال و آزادگی ملت ایران در مقابل جبهه استکبار بوده و باید همواره گرامی داشته شود.

ماموستا رستمی افزود: بسیاری از مشکلات معیشتی و اقتصادی در کشورمان از توطئه های آمریکا ناشی شده و مردم ایران باید بدانند که آمریکایی ها هیچگاه دوست دار آنان نبوده و نخواهند بود.

وی خاطرنشان کرد: الان اگر نگاهی به کشورهای منطقه بیاندازیم شاهد ویرانی ها و آسیب های بسیاری هستیم که به صورت مستقیم آمریکایی ها در آن نقش داشته اند.

ماموستا رستمی افزود: به طور کلی هر مفسده ای در جهان راه بیافتد ردپایی از آمریکایی ها در آن یافت می شود و این جزو ذات این کشور مستکبر است.

انتهای پیام/