فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: گروهک های تروریستی ضد امنیت و ضد پیشرفت مردم کُرد هستند، آنها دروغگو و مزدور آل سعود و رژیم صهیونیستی هستند مگر نه اینکه فاطمه اسدی و ناهید فاتحی کرجو کُرد بودند؟

به گزارش نوای آبیدر، سردار سید صادق حسینی صبح امروز در مراسم تشییع و خاکسپاری شهیده «فاطمه اسدی» که در سنندج برگزار شد اظهار داشت: به عنوان یک سرباز کوچک وظیفه دارم از تک تک شما عزیزان در این مراسم معنوی و خدایی صمیمانه سپاسگذار باشم و قدوم شما یکایک شیرزنان شجاع و دلاورمردان این استان را گرامی بداریم.

 

 

وی گفت: امروز همه ی ما گرد هم آمده ایم تا یاد شهیده ای که سالهای متمادی از خانه اش دور شده است را گرامی بداریم.

 

 

سردار حسینی ادامه داد: امروز سالروز رحلت حضرت معصومه (س) است و چه با شکوه و چه تقارن زیبایی که پیکرشهیده فاطمه اسدی در کنار خواهر امام رضا (ع) آرام خواهد گرفت.

 

 

وی افزود: امروز شهیده اسدی بعد از ۳۷ سال دوری از خانه با عظمت، با جلال، با قدرت و با شکوه به خانه اش برگشت، ما برای شهیدان احترام قائل هستیم و با عهدی که در بهمن ۵۷ با امام خمینی (ره) را بسته ایم می مانیم.

 

 

سردار حسینی خاطر نشان کرد: شهیده فاطمه اسدی از خانه اش رفت تا شوهرش را نجات دهد، اما ضد انقلاب هم اموال و هم جانش را گرفتند، وی هجرت کرد تا شوهرش را از اسارت ضد انقلاب نجات دهد اما نامردانه وی را شکنجه دادند و مظلومانه در کوه های چهل چشمه اعدامش کردند و حال بعد از ۳۷ سال در آغوش مردم کُردستان تشییع و آرام گرفت.

 

 

وی افزود: گروهک های تروریستی ضد امنیت و ضد پیشرفت مردم کُرد هستند، آنها دروغگو و مزدور آل سعود و رژیم صهیونیستی هستند مگر نه اینکه فاطمه اسدی و ناهید فاتحی کرجو کُرد بودند؟

 

 

سردار حسینی اضافه کرد: در انقلاب اسلامی زنانی بودند که بزرگی و جریان سازی کردند و علیه مزدوران ایستادند که یکی از آنان شهیده فاطمه اسدی بود که امروز مورد استقبال مردم در تهران و مشهد مقدس و کرمانشاه و کردستان قرار گرفت.

 

 

وی ادامه داد: ما شاکر امام و شهدایی هستیم که نعمت اسلام و امنیت را به ما ارزانی داشت و امروز برای استقلال و پیشرفت و امنیت کشور تلاش می کنیم، زیرا پیروزی از آن ایوان اسلامی و شکست و خواری و ذلت از آن دشمنانی است که به مردم خیانت می کنند.

 

 

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: ما امروز گرد هم آمدیم تا بگوییم در کنار انقلاب و پشت سر رهبر انقلاب هستیم و با شهدا تجدید پیمان می کنیم.

 

 

وی در پایان خطاب به مردم گفت: قطعا شما در مجامع بین المللی علیه مزدورانی چون مصطفی هجری شکایت خواهید کرد و این مزدوران در برابر شما شرمنده خواهند شد.