فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: نهم دی روز قدرت نمایی ملت فهیم ایران و همبستگی آحاد مردم در برابر توطئه‌های دشمنان و گرامیداشت این روز بر همه ما واجب است.

به گزارش نوای آبیدر، سردار سید صادق حسینی در جمع تجمع کنندگان مردم سنندج در مراسم گرامیداشت نهم دی ماه در سالن آزادی این شهر اظهار کرد:نهم دی روز قدرت نمایی ملت فهیم ایران و همبستگی آحاد مردم در برابر توطئه‌های دشمنان بود.
وی افزود: نهم دی ماه ۸۸ روز شکست فتنه طراحی شده دشمنان بود و در آن روز تاریخی از آرمان های بلند امام و رهبری دفاع شد.
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان تصریح کرد: در ۹ دی سال ۸۸ شاهد دفاع از قانون، حاکمیت و آزادی بودیم چون خیزش ملت فهیم ایران به هشت ماه اهانت به ارزش های دینی و انقلابی ملت ایران پایان داد.
سردار حسینی افزود: دشمنان با استفاده از فتنه گران داخلی به دنبال گمراه کردن مردم بودند اما با درک صحیح مردم شاهد شکست توطئه فتنه گران بودیم.
وی خاطرنشان کرد: در آن ایام تمام دشمنان ما برای کودتا و براندازی علیه استقلال کشورمان در حال تلاش بودند که توسط ملت فهیم ایران تلاش های آنان شکست خورد لذا بزرگداشت این روز تاریخی بر همه ما ضروری است تا همیشه از این حماسه آفرینی یاد کنیم.
سردار حسینی از حضور باشکوه مردم سنندج در مراسم گرامیداشت حماسه نهم دی ماه تقدیر کرد و گفت: حضور شما در این مراسم به عنوان دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی و رهبری محسوب می شود.