رسانه های ضدانقلاب با عناد ذاتی که با ملت ایران و نظام اسلامی دارند به هر وسیله ای متوسل می شوند تا غرض های شخصی و تسویه حساب هایشان را به کرسی بنشانند و در بسیاری مواقع نیز به دلیل جهل رسانه ای و ضعف سواد رسانه ای نیروهایشان گاف هایی می دهند که قابل اصلاح نیست.

به گزارش نوای آبیدر،روز یکشنبه در جدیدترین گاف رسانه ای جبهه شایعه پراکنی کانال ها و سایت های معاند و ضدانقلاب که در مناطق کردنشین به تفرقه افکنی و شبه افکنی مشغول هستند شاهد انتشار خبری کذب به همراه تصویری مجعول بودیم.

 

 

 

کانال اطلاع رسانی کولبرنیوز که داعیه دار دفاع از کولبران و قشر کارگر و زحمت کشان مناطق کردنشین است در اقدامی ناشیانه و سرتاپا غرض اقدام به انتشار مطلبی با عنوان «تجمع اعتراضی دستفروشان سنندج علیه ماموران شهرداری» نموده است.

 

 

 

 

 

 

 

این رسانه معاند در مطلب منتشر شده اش اعلام کرده که « یکشنبه ۲۷ مهرماه، شماری از دستفروشان سنندج در اعتراض به رفتار شهرداری و ماموران آنها و جلوگیری از کسب و کارشان در مرکز این شهر تجمعی برگزار کردند» اما این درحالی بوده که در روز یکشنبه هیچ تجمعی توسط دستفروشان صورت نگرفته است.

 

 

 

نکته جالب توجه این ماجرا انتشار تصویری آرشیوی و القای این تصویر به عنوان تجمع دستفروشان جلو شهرداری مرکزی سنندج است که این تصویر جهل و عدم سواد رسانه ای گردانندگان این رسانه ضدانقلاب را نمایان کرده است.

 

 

 

در بالای این تصویر منتشر شده شاهد پارچه نوشته با مضمون تبریک سالگرد تولد امام حسن عسکری(ع) هستیم که اگر نگاهی به تقویم بیاندازیم چهارم آذرماه سالگرد تولد این امام حسن عسکری (ع) بوده و این تاریخ تاکنون فرا نرسیده است و تصویر منتشر شده مربوط به سنوات گذشته است.

 

 

 

 

 

 

 

همچنین روز یکشنبه ۲۷ مهرماه آب و هوای سنندج آنقدر سرد نبوده که شهروندان حاضر در این تجمع کذایی آنچنان لباس های زمستانی بپوشند.

 

 

 

اصولاً اگر نگاهی به شبکه های تلویزیونی، رسانه های مجازی اعم از سایت های خبری و کانال های مستقر در پیام رسان های بین المللی متعلق به گروه های ضدانقلاب و تفرقه افکن بیاندازیم اولین چیزی که به چشم می آید جهل رسانه ای و غیر حرفه ای بودن آن هاست.

 

 

 

بدون شک این گاف رسانه ای اولین گاف فعالان به اصطلاح رسانه ای ضدانقلاب نبوده و نخواهد بود و در روزها و ماه های آتی که افتخار آفرینی های ملت ایران افزایش یابد شاهد دست پاچگی و گاف های بیشتری از جبهه دشمن و مزدوران آن ها خواهیم بود.