مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کردستان گفت: داوطلبان و خیرین از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۱۷ میلیارد ریال کمک به این جمعیت کرده اند و این روند همچنان ادامه دارد.

به گزارش نوای آبیدر، پیش از ظهر امروز جلسه هیات مدیره جمعیت هلال احمر استان کردستان در سنندج برگزار شد و اعضای این جلسه به بررسی برنامه ها و طرح های تدوین شده و پیشنهادی پرداختند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کردستان در این جلسه اظهار کرد: هلال احمر حلقه اتصال توان توانمندان به نیاز نیازمندان است و همواره کمک های خیرین و نیکوکاران استان با نهایت شفافیت و با حضور خود این عزیزان تهیه، توزیع و به دست نیازمندان واقعی می رسد.

پیام جلالی افزود: ایجاد بانک امانات تجهیزات پزشکی ، توزیع گسترده بسته های بهداشتی در مناطق کم برخوردار ، توزیع گسترده بسته های معیشتی در مناطق کم برخوردار در دو مرحله، توزیع گسترده ماسک و ژل ضدعفونی در دو مرحله، پرداخت مساعدت درمانی به مددجویان، کمک به تجهیز آشیانه بالگرد جمعیت هلال احمر و انجام پروژه های داوطلبی همگی به ارزش بالغ بر ۱۷ میلیارد ریال تنها بخشی از کمک های داوطبان خیر و نیکوکار استان از ابتدای سال جاری تاکنون بوده است.

وی خاطرنشان کرد: هم اکنون در طرح امداد و نجات زمستانه جمعیت هلال احمر استان کردستان ۹۳ نفر در روز و در طول طرح جمعاً هشت هزار و ۳۷۰ نفر از نیروهای آموزش دیده متخصص در پایگاه های امدادونجات استان خدمات رسانی می کنند.

جلالی افزود: مردم استان در صورت بروز هرگونه حادثه ای می توانند با تلفن ملی ۱۱۲ جمعیت هلال احمر تماس بگیرند تا در کمترین زمان ممکن از خدمات این جمعیت بهره مند شوند.

وی در ادامه سخنان خود ضمن ارائه گزارش عملکرد ۹ ماه اخیر جمعیت استان، بر اجرای صحیح قانون و شرح وظایف اعضای هیات مدیره تاکید کرد.

جلالی افزود: جمعیت هلال احمر استان کردستان همواره از پیشنهادات و ایده های جدید و مثبت در راستای پیشبرد اهداف والای این نهاد بشر دوستانه و خدمت به مردم ، حمایت کرده و امیدواریم با حضور ارزشمند منتخبین اعضا و داوطلبان گامی موثر جهت ارتقاء جمعیت هلال احمر استان برداریم.

سید مهدی فرشادان عضو هیات مدیره هلال احمر استان و نماینده مردم سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی از مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان به منظور انجام اقدامات شایسته و مفید در پیشگیری از ویروس کرونا و فراخوان پزشکان داوطلب از سراسر کشور برای کمک به کادر درمان استان تقدیر کرد.

وی افزود: جمعیت هلال احمر نماد خدمت به مردم است و در سال ۹۹ شاهد بیشترین میزان کمک خیرین و نیکوکاران استان به جمعیت هلال احمر کردستان جهت خدمت به آسیب دیدگان و محرومان بودیم که این امر نشان از اعتماد به این نهاد مقدس و شفاف سازی در تهیه و توزیع کمک هاست.

فرشادان تصریح کرد: تمام توان و ظرفیت خود را جهت همراهی و همفکری مجموعه مدیریتی جمعیت هلال احمر استان به منظور ارتقاء و رفع مشکلات به کار خواهیم گرفت و در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

انتهای پیام/