شهردار سنندج با بیان اینکه نیروهای خدمات شهری این شهرداری بصورت شبانه روزی در حال خدمت هستند؛ گفت: در راستای صیانت از این قشر زحمتکش از رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان درخواست داریم که کارکنان آرامستان بهشت محمدی و پاکبان های خدوم و زحمتکش این شهرداری در اولویت تزریق واکسن کرونا قرار گیرند.

به گزارش نوای آبیدر،‌شهردار سنندج اظهار داشت: بی شک شیوع ویروس کرونا در جهان یکی از بحران های ناگواری بود که زندگی و معیشت مردم را تحت تاثیر قرار داد و همچنین باعث  در گذشت بسیاری از هموطنان مان شد.

حشمت اله صیدی بیان کرد: قطعاً مردم دنیا هیچ گاه تلاش جهادگونه کادر درمانی در یکسال اخیر را از یاد نخواهند برد و همه مردم قدردان زحمات شبانه روزی  و جانفشانی این عزیزان هستند.

وی گفت: بعد از کادر درمان نیروهای خدوم و زحمتکش خدمات شهری شهرداری های سراسر کشور هم  در طول یکسال اخیر با تلاش مضاعف در راستای خدمت صادقانه و کاهش شیوع این ویروس منحوس بصورت شبانه روزی تلاش نمودند.

صیدی افزود: تولید واکسن کرونا و تزریق فاز اول به کادر درمانی کشور یکی از خوشایندترین خبرها بود.

وی خاطر نشان کرد: حال که فرایند تزریق واکسن کرونا در کشور آغاز شده از رئیس دانشگاه علوم پزشکی درخواست داریم که کارکنان آرامستان بهشت محمدی و پاکبانان های  خدوم این شهرداری در اولویت تزریق واکسن کرونا قرار گیرند.

وی از شهروندان هم درخواست کرد: با تداوم رعایت پروتکل های بهداشتی یار و یاور کادر درمان باشیم  و گام مهمی در جهت ریشه کن کردن ویروس کرونا برداریم.