فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در پیامی به مناسبت هفدهم مردادماه روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران و اصحاب رسانه تبریک گفت.

به گزارش نوای آبیدر، سردار سید صادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در پیامی به مناسبت هفدهم مردادماه روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران و اصحاب رسانه تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل میباشد؛

                 بسم الله الرحمن الرحیم

 روز ۱۷ مرداد، روز خبرنگار یادآور زحمات و تلاش های انسانهای شریفی همچنین شهید والامقام صارمی، آوینی و رجایی است، که در کسوت خبرنگاری، رسالت خطیر اطلاع رسانی و آگاهی بخشی را برعهده داشته و به مدد قلم های پاک و صادق و توانای خود موجبات روشنگری و تعالی و پیشرفت و بالندگی، را در جامعه فراهم می آورند.

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، خبرنگاران به راستی تجسم امانت مسئولیت، دلسوزی و انجام وظیفه اند بی تردید کار کرد و نتیجه تلاش خبرنگاران عزیز، انعکاس مشکلات جامعه و نظارت عمومی بر عملکرد مسئولان و در حقیقت صدای رسای مردم هستند و خاضعانه و بی ادعا همچون چراغی روشن و هدایتگر  نقش مهمی در ایجاد وحدت و همدلی و امیدآفرینی در جامعه را ایفا می کنند و در تمام عرصه های اجتماعی از جمله دوران انقلاب و جنگ تحمیلی و در شرایط فعلی و شیوع بیماری کرونا در کنار مردم بوده و هستند و شهدای عزیزی همچون صارمی آوینی و رجایی گواه این مدعا هستند.

 خبرنگاران در قبال حفاظت از انقلاب و دستاوردهای آن، کشور و منافع ملی مسئولیت دارند و وظیفه این عزیزان امروزه مهمتر از گذشته بوده و ضرورت دارد با رصد هوشمندانه اقدامات روانی دشمنان انقلاب اسلامی و ایران عزیز که در شرایط سخت اقتصادی  و کرونایی کنونی شدت بیشتری یافته است، جنگ روانی آنان را خنثی نمایند.

تردیدی نیست که بدون حضور خبرنگاران صدیق و امین، واقعیت‌ها و حقایق در شکل درست آن منعکس نشده و حرکت جامعه به سمت بهبود و اصلاح با چالش‌های زیادی روبرو خواهد بود.

 اینجانب ضمن گرامیداشت  یاد و خاطره شهدای اصحاب رسانه و تبریک این روز به همه خبرنگاران عکاسان و تصویربرداران،اصحاب رسانه و خانواده بزرگ مطبوعات در استان کردستان، از فعالیت ها و مجاهدت های شبانه روزی این عزیزان تشکر و قدردانی نموده و از خداوند متعال برای همگان سلامتی و توفیق روزافزون مسئلت می نمایم.

سرتیپ دوم پاسدار سید صادق حسینی

فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان