فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: در حوادث اخیر مردم کردستان با اغتشاش گران همراهی نکردند و نشان دادند که به آرمان های انقلاب اسلامی وفادار هستند.

به گزارش خبرنگار نوای آبیدر، سردار سید صادق حسینی روز چهارشنبه در جشنواره دف نوازان سنندج اظهار کرد: در ایام هفته دفاع مقدس بر خود واجب می دانیم که از رزمندگان، شهدا و خانواده های معزز آن ها به ویژه پیشمرگان مسلمان کرد که در دو جبهه به ایثار و فداکاری می پرداختند، تجلیل کنیم.

وی افزود: امنیت زمینه ساز پیشرفت اقتصادی، اجتماعی و علمی است و از این امنیت پایدار مردمی باید همواره حفاظت نماییم.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در ادامه سخنان خود به حوادث چند روز اخیر در استان اشاره کرد و گفت: مردم در استان کردستان با اغتشاش گران همراهی نکردند و نشان دادند که به آرمان های انقلاب اسلامی ایران وفادار هستند و برای دفاع از میهن آمادگی کامل دارند.

سردار حسینی افزود: حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز دوشنبه نشان دهنده بصیرت و هوشیاری همه جانبه مردم کردستان بود و موجب خشم و سردرگمی دشمنان شد.

وی خاطرنشان کرد: در اربعین حسینی نیز شاهد همراهی ویژه برادران و خواهران اهل سنت بودیم و با تجهیز منازل خویش از زائران اربعین حسینی استقبال کردند و این مهم موجب بر آشفته شدن ضد انقلاب شد.

سردار حسینی تصریح کرد: مردم کردستان محب اهل بیت(ع) هستند و این مهم را در اربعین حسینی و پذیرایی از زائران اربعین به جهانیان نشان دادند.