جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج با تقدیر از خدمات معلمان در روشنگری و تبیین ارزش های اخلاقی و تربیتی در جامعه گفت: هفته معلم زمانی برای تجلیل از ایثارگری های این قشر خدوم است.

به گزارش نوای آبیدر، سرهنگ رحمان دارایی جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج  روز یکشنبه به همراه حجت الاسلام والمسلمین بهرام آبادی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه سنندج با حضور در مدارس سطح این شهر از خدمات و تلاش های معلمان تجلیل کردند.

دارایی در این مراسم ها که در مدارس دخترانه فرذوس و دبیرستان پسرانه شهید قصری برگزار شد از خدمات فرهنگیان استان به ویژه شهرستان سنندج در روشنگری و تبیین ارزش های اخلاقی و تربیتی در بین نوجوانان تقدیر کرد.

وی افزود: هفته بزرگداشت معلم بهانه ای است تا از خدمات، تلاش ها و مجاهدت های این قشر خدوم تجلیل نماییم و جایگاه رفیع تعلیم و تربییت را در جامعه اسلامی بازگو کنیم.

دارایی همچنین از مشارکت گسترده فرهنگیان این شهرستان در برنامه های بسیج فرهنگیان تقدیر کرد و گفت: تعامل بسیار خوبی بین نواحی آموزش و پرورش شهرستان سنندج با مجموعه سپاه و بسیج وجود دارد و هر ساله شاهد برگزاری برنامه های مختلف به صورت مشترک و با مشارکت بسیار خوب فرهنگیان هستیم.

در پایان این مراسم نیز از معلمان این دو مرکز آموزشی به نمایندگی از تمامی معلمان ناحیه یک سنندج تجلیل به عمل آمد.