فرماندار شهرستان سنندج گفت: پس از شمارش آرا و تایید آن ها، نتایج ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر سنندج مشخص شد.

به گزارش نوای آبیدر،‌یحیی نظری اظهار کرد: سیف‌الله رضایی با کسب پنج هزار و ۷۲۱ رای، فرهاد میمنت‌آبادی با کسب پنج هزار و ۱۷۹ رای، فرزاد زارعی با کسب پنج هزار و ۱۶۵ رای، اسعد فریدی با کسب چهار هزار و ۸۰ رای، سالار علی‌ویسی با سه هزار و ۷۸۵ رای، عزت رضایی با کسب سه هزار و ۵۶۳ رای، سید انور رشیدی با کسب سه هزار و ۳۷۲ رای، وفا اصلانی با سه هزار و ۳۵۹ رای و بهروز ابراهیم آبادی با کسب دو هزار و ۹۲۶ رای به عنوان منتخبان اصلی شورای اسلامی شهر سنندج برگزیده شدند.

وی افزود: جبار زندی گمه‌دره با کسب دو هزار و ۷۵۵ رای، شیدا حیدریان با کسب دوهزار و ۶۹۹ رای، فرهاد اسماعیلی با کسب دو هزار و ۶۴۷ رای، هوشنگ امینی با کسب دو هزار و ۶۲۷ رای، محمدسالار زارع با کسب دو هزار و ۶۰۳ و علی پژگول با دو هزار و ۶۰۰ رای به عنوان نفرات علی‌البدل شورای اسلامی شهر سنندج برگزیده شدند.

فرماندار شهرستان سنندج خاطرنشان کرد: فرهاد یعقوبی با ۳۳۹ رای، دیاکو کاکه خانی با ۱۷۶ رای، محمود اسماعیلی با ۱۱۹ رای، محمد فاضل کنعانی با ۱۰۵ رای و عبدالله رحیمی با ۱۰۰ رای به عنوان منتخبان اصلی شورای اسلامی شهر حسین‌آباد برگزیده شدند.

نظری افزود: سیران ناصرعبادی با ۲۱۱ رای، مختار امینی با ۱۷۶ رای، صنعان معروفی با ۱۵۸ رای، محمدعارف جعفری با ۱۵۵ و کنعان غفاری با ۱۴۷ رای نیز به عنوان منتخبان اصلی شورای اسلامی شهر شویشه انتخاب شدند.