فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان عنوان کرد: در اقدامی ناجوانمردانه تر از ترور شهید سلیمانی، شبکه های اجتماعی وابسته به آمریکا اقدام به حذف مطالب و پست های مربوط به حاج قاسم کرده اند!

به گزارش نوای آبیدر، سردار سید صادق حسینی ظهر امروز در مراسم بزرگداشت دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی که در مرکز پزشکی آموزشی و درمانی بعثت سنندج برگزار شد، اظهار داشت: سردار سلیمانی برای دفاع از حیثیت انسان ها هیچ مرز و بومی را نمی شناخت.

وی با بیان اینکه شهید سلیمانی نمونه یک انسان وارسته، جهادی و شجاع بود، افزود: حاج قاسم در دفاع مقدس حضور موثر داشت و رویه جهادی خود را در حوزه های مختلف تا سال ۹۸ ادامه داد.

سردار حسینی با بیان اینکه امروز مردمان بسیاری در سراسر جهان داغدار حاج قاسم هستند، گفت: در روزهای گذشته در تمامی کشورهای منطقه به اشکال مختلف از دلاوری های حاج قاسم که جان خود را فدای دفاع از انسانیت کرد تجلیل کردند.

فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان عنوان کرد: حاج قاسم سلیمانی شخصیتی فوق العاده رئوف و مهربان د اشت و یکی از نخبگان سپاه در طراحی برنامه های نظامی بود.

وی ابراز داشت: زمانی که داعش دو سوم عراق را تصرف کرد، حاج قاسم مانع از سقوط بغداد شد و به برکت اقدامات ایشان جنگ فرسایشی ای که وحشیانه علیه ملت سوریه راه افتاده بود امروز شرایط متفاوت تری دارد.

سردار حسینی اظهار داشت: حامیان داعش مسلمانان را به جان هم انداختند و انسان ها را قتل عام کردند تا امنیت اسرائیل فراهم شود و منافع آمریکا در منطقه تأمین گردد امام حاج قاسم بدون استراحت کوچه به کوچه مناطق اشغالی را آزاد کرد.

وی ادامه داد: دشمنان بارها نقشه شهادت حاج قاسم را کشیدند اما نتوانستند او را از بین ببرند و سرانجام در یک اقدام ناجوانمردانه اقدام به حذف فیزیکی او کردند و فکر می کردند با این کار راه به جایی می برند اما در سخت در اشتباه هستند.

فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان عنوان کرد: در اقدامی ناجوانمردانه تر از ترور شهید سلیمانی، شبکه های اجتماعی وابسته به آمریکا اقدام به حذف مطالب و پست های مربوط به حاج قاسم کرده اند!

سردار حسینی با بیان اینکه ادامه مکتب حاج قاسم پیروی از رهبری و راه شهدا است گفت: قدرت حاج قاسم الهی بود و خواست خداوند این بود که نزد مردم عزیز و بزرگوار شود.

وی با اشاره به اینکه حاج قاسم در نجات اربیل عراق از چنگال داعش نقش تاثیرگذار داشت، افزود: برخلاف آمریکا که اقلیم کردستان را در برابر داعش تنها گذاشت اما حاج قاسم به قول خود عمل کرد و پس از تماس مسعود بارزانی به کمک اقلیم کردستان عراق رفت.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با بیان اینکه همه باید راه حاج قاسم را ادامه بدهیم، عنوان کرد: کادر بهداشت و درمان همواره در شرایط سخت از دفاع مقدس گرفته تا دوران کرونا در کنار مردم بوده و انقلابی و جهادی عمل کرده است و سلامت خود را به خطر انداختند تا سلامت جامعه تضمین شود و این اقدامات جهادی باید تا ریشه کنی کرونا ادامه پیدا کند.

سردار حسینی با اشاره به اینکه امروز دیگر قدرت اسلام در سرزمین حجاز نیست و مکه و مدینه تنها مانده اند، گفت: روزی پرچم اسلام از سرزمین عربستان برافراشته شد اما امروز متاسفانه سردمداران ان وابسته به جنایتکاران تاریخ از جمله آمریکا هستند و در مقابل چشم امید ملتهای مسلمان به ایران اسلامی است