امام جمعه سنندج گفت: مکتب حاج قاسم با حضور جوانان انقلابی و مجاهدان جبهه مقاومت برای همیشه زنده و پویا خواهد بود و مستکبران عالم بدانند که نمی توانند جلوی نور ایمان و بیداری اسلامی در منطقه را بگیرند.

ماموستا فایق رستمی در گفت و گو با خبرنگار نوای آبیدر ضمن تسلیت سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به همه مسلمانان و آزادی خواهان دنیا اظهار کرد: استکبار جهانی به سرکردگی یک فرد قمارباز و فاسد به خیال باطل خویش قصد خاموش کردن نور هدایت و روشنگری اسلامی در منطقه را داشته و با اعمال ضد انسانی همچون ترور نخبگان علمی، دینی و نظامی سعی بر عملی نمودن این هدف شوم کرده است.

ماموستا رستمی افزود: دشمن خبیث و فاسد آمریکایی هنوز به عمق اراده و باورهای اسلامی جوانان جبهه مقاومت پی نبرده است و درک آن را ندارد که با به شهادت رساندن حاج قاسم سلیمانی و ابومهندس المهدی نه تنها خدشه ای در مسیر عزتمند جبهه مقاومت صورت نگرفته بلکه انگیزه ها برای نابودی رژیم صهیونسیتی دو چندان شده است.

امام جمعه سنندج گفت: نابودی کفار و مشرکین وعده ای قطعی از سوی خداوند متعال برای همیشه تاریخ بوده و اتفاقات ۱۴ قرن اخیر گواه این امر است.

ماموستا رستمی در ادامه سخنان خود اظهار کرد: شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی از نابغه های نظامی و خیرخواهان زمان بود و بدون شک فقدان این عزیز لطمه ای بزرگ برای کشورمان خواهد بود اما باید بدانیم که شهادت هنر مردان بزرگ است و بالاترین درجه را در محضر خداوند متعال دارد.

وی افزود: راه و مسیر عزتمند حاج قاسم زنده و پویا بوده و هم‌رزمان ایشان در سپاه قدس با همتی ویژه در راستای تحقق اهداف والای حاج قاسم همت خواهند گذاشت و خوشنودی مردم ایران و ملت های آزادی خواه دنیا را رقم خواهند زد.

انتهای پیام/