امام جمعه سنندج گفت: مردم از گرانی سرسام آور اجناس ناراحت هستند و باید دولت سیزدهم با اولویت قرار دادن مهار تورم و مبارزه با فساد در راستای رضایت مردمی همت گمارند.

به گزارش نوای آبیدر، ماموستا فایق رستمی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار کرد: امیدواریم مسئولان در دولت سیزدهم با تلاش شبانه روزی در راستای رفع دغدغه های معیشتی مردم اقداماتی عملی و تأثیر گذار انجام دهند.
وی افزود: مهار تورم و مبارزه با فساد باید اولویت دولتمردان باشد چرا که مردم از وجود رانت ها و باندهای فساد در کشور ناراحت بوده و انتظار برخورد با مفسدان را دارند.
امام جمعه سنندج در ادامه سخنان خود به وجود امنیت در جامعه اشاره کرد و گفت: ایران اسلامی بزرگترین قربانی ترور در جهان است و استان کردستان نیز در این خصوص ۳۰۰ شهید را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.
وی افزود: بسیاری از علما و نخبگان کردستانی با اقدام کور ترور جانشان را از دست داده اند و کشورهای غربی و دشمنان اسلام در اقدامی ضدانسانی دست به ترور نخبگان در کشورهای اسلامی می زنند.
امام جمعه سنندج در ادامه خطبه‌های این هفته با انتقاد از اهانت یکی از مداحان تهرانی به اصحاب و همسران رسول الله (ص) اظهار کرد: اهانت کنندگان به مقدسات اسلامی مزدور دشمنان اسلام بوده و انتظار داریم با این افراد با اشد مجازات برخورد شود.