دبیر ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر کردستان از مشارکت هفت هزار و ۸۵۰ نفر در مسابقه فرهنگی مکتب حاج قاسم در بستر فضای مجازی خبر داد.

به گزارش نوای آبیدر،‌ محمود الله مرادی ظهر امروز در مراسم تجلیل از برگزیدگان مسابقه فرهنگی مکتب حاج قاسم اظهار کرد: یکی از معروفات ما در جامعه استقرار امنیت در جامعه است و شهدا با نثار جان خویش امنیت پایدار را برای ما ارمغان آورده است.

وی افزود: در این راستا ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر کردستان اقدام به برگزاری مسابقه فرهنگی با عنوان مکتب حاج قاسم نمود که خوشبختانه با استقبال گسترده مردم مواجه شد.

دبیر ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر کردستان اعلام کرد: در مجموع هفت هزار و ۸۵۰ نفر در این مسابقه فرهنگی شرکت کردند که ۷۰۰ نفر آن ها افراد خارج از استان بودند.

الله مرادی افزود: امروز به صورت نمادین برندگان شهرستان سنندج به صورت حضوری تجلیل می شوند.

وی در ادامه سخنان خود اظهار داشت: یکی از اهداف بسیار مهمی که به دنبال آن هستیم ترویج معروفاتی است که در سطح جامعه باید شکل گیرد و یکی از این معروفات تقویت فرهنگ اصیل ایرانی و اسلامی و توجه به نقش جوانان در برقراری امنیت و ترویج مبانی اخلاقی و امور نیکوست.

دبیر ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان تصریح کرد: امروز دشمن یک برنامه منسجم، چارچوب دار و دراز مدت برای منحرف کردن نسل جوان دارد چرا که جوانان پشتیبان هر جامعه ای هستند و کشورها وقتی موفق می شوند که بتوانند از پتانسیل جوانان به نحو احسن استفاده کنند.

الله مرادی افزود: در دوران جنگ بیشتر مسئولیت ها بر عهده جوانان بود اما پس از جنگ این مهم مورد توجه قرار نگرفت اما امروز باید دوباره این مهم در جامعه ما عملیاتی شود.

وی خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری همواره بر این مهم تاکید دارند که ما می توانیم و این جمله والا نشأت گرفته از نگاه ویژه معظم له به جوانان است.

الله مرادی در ادامه سخنان خود اظهار داشت: عدم توجه به داخل موجب دلسردی تولیدکنندگان داخلی شده است و این نشأت گرفته از توطئه رسانه ای دشمنان است.

راه شهدا را فقط با شعار نمی شود ادامه داد

وی افزود: استعمار و استکبار یک روز از طریق نفوذی ها، یک وقت از طریق نظامی و امروز هم با جنگ عقیده ها،تخصص ها و فناوری های روز وارد جنگ با ما شده است.

الله مرادی خاطرنشان کرد: جوانان این مملکت به این نتیجه رسیده اند که روی پای خود بایستند چرا که دشمن طرفدار کشورهای مسلمان نیست بلکه طرفدار منافع خودشان هستند و به صد سال آینده نگاه می کنند.

وی افزود: اگر به دستورات الهی توجه کنیم و راه و روش درست زندگی کردن را بر مبنای آموزه های قرآنی بیاموزیم هیچ دشمنی نمی تواند بر ما چیره شود.

الله مرادی اظهار کرد: امر به معروف و نهی از منکر وقتی در جامعه جاری و ساری باشد بسیاری از آسیب ها برطرف می شود لذا باید خوبی ها را ترویج و بدی ها را تذکر دهیم.

وی اذعان کرد: مکتب حاج قاسم همان مکتب اسلام است اما حاج قاسم با عملکردش کاری کرد که جهان متحول شود لذا همه ما در هر سنگری قرار داریم باید وظیفه خود را به درستی انجام دهیم.

انتهای پیام/