امام جمعه سنندج گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات پیش رو زمینه ساز استقرار دولتی مقتدر خواهد بود.

به گزارش نوای آبیدر، ماموستا فایق رستمی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته سنندج اظهار کرد: ۲۸ خرداد انتخاباتی سرنوشت ساز و بسیار مهم در گام دوم انقلاب پیش رو داریم.

وی افزود: مردم مرزدار کردستان طی چهار دهه از عمر با برکت انقلاب اسلامی ثابت کرده اند که همگام با دیگر هموطنان در خط مقدم مقابله با توطئه‌های دشمنان هستند.

امام جمعه سنندج گفت: کردستانی ها همواره مشارکتی مثال زدنی در انتخابات های گذشته داشته اند و بدون شک امسال نیز حماسه آفرین خواهند بود.

ماموستا رستمی افزود: مشارکت گسترده مردمی موجب تقویت روحیه مدیران و خدمت گذاران در جامعه می شود و تضمین کننده دولتی مقتدر خواهد بود.

امام جمعه سنندج در ادامه خطبه‌های این هفته با تاکید بر مسئولیت پذیری مدیران و مسئولان اظهار کرد: مسئولان وامدار مردم و امانت دار انقلاب هستند و از آن ها انتظار می رود که با وجدان کاری به خدمت همه جانبه بپردازند.

ماموستا رستمی همچنین با تبریک هفته جهاد کشاورزی به کشاورزان و خادمان این عرصه از کشاورزی به عنوان محور توسعه کردستان نام برد و خواستار ارتقای تکنولوژی و افزایش تسهیلات به بهره برداران در این عرصه شد.

وی در پایان خطبه‌های این هفته نیز بر نشر هرچه بیشتر آموزه های قرآنی در بین نسل جوان جامعه تاکید کرد و از قرآن کریم به عنوان برنامه هدایت بخش و متعالی نام برد که باید در زندگی مسلمانان نمودی عملی داشته باشد.

انتهای پیام/