فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: مردم سرمایه اصلی نظام هستند و باید مسئولان در روستاها به خدمت همه جانبه بپردازند چرا که روستاها به عنوان بخش مولد اقتصاد باید در اولویت باشند.

به گزارش نوای آبیدر، سردار سید صادق حسینی روز شنبه در یادواره شهدای بخش سیروان در روستای محراب از حضور و استقبال پرشور مردم محراب از این یادواره تقدیر کرد و گفت: انقلاب اسلامی متعلق به مردم و برخواسته از فکر و نظر آنان است و امام خمینی (ره) به پشتوانه مردم ایران به پا خواست و بنیان ستم شاهی را از بین برد.

وی افزود: ما مسلمانان مفتخریم که دین اسلام را به عنوان برنامه زندگی خود انتخاب کرده ایم.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان اظهار داشت: همه مردم برای پیروزی انقلاب اسلامی تلاش کردند اما افرادی در خط مقدم قرار گرفتند که از بین آنان جمعی به شهادت رسیدند.

وی افزود: در روستای محراب و روستاهای اطراف ۱۹ نفر جان خود را تقدیم انقلاب کردند و یکی از شهدایی که امسال جان خود را فدا کرد شهید عامر قادری است.

سردار حسینی خاطرنشان کرد: از خودگذشتگی در مسیر حقیقت مختص مومنان است و همه شهدا و خانواده های آنان اسلام را درک کرده اند و واقعیت های جامعه را تشخیص داده اند و در راه خدا گام برداشته اند.

وی تأکید کرد: مردم سرمایه اصلی نظام هستند و باید مسئولان در روستاها به خدمت همه جانبه بپردازند چرا که روستاها به عنوان بخش مولد اقتصاد باید در اولویت باشند.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان تصریح کرد: انسانی که جانش را در راه خدا تقدیم می کند و از ارزش های دنیا می گذرد به مرتبه بالای معرفتی می رسد و گرامیداشت نام و یاد وی امری واجب است.

سردار حسینی افزود: در کردستان هم همچون صدر اسلام شاهد فداکاری شهدای انصار و مهاجر بودیم و امنیت کنونی ما برگرفته از عمل صالح و خالصانه و انقلابی رزمندگانی است که جان خود را فدا کردند و تسلیم نشدند.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در ادامه سخنان خود اظهار کرد: اسلام ناب یعنی عدالت و برادری و توزیع عادلانه امکانات در نقاط مختلف ایران و در این راستا همه ما باید تلاش کنیم که مشکلات و کاستی ها رفع شود.

سردار حسینی افزود: شهدا مثل شمع سوختند و امنیت را برای ما به ارمغان آوردند و امروز وظیفه داریم که پروانه وار در گرد شمع ولایت بگردیم.

وی اذعان کرد: تدابیر امامین انقلاب زمینه ساز پیشرفت و تعالی کشورمان شده است و خدمات بسیاری در نقاط مختلف کشور ارائه شده است.

سردار حسینی اظهار داشت: سختی های بسیاری را پشت سر گذاشتیم و برای دفاع از اسلام مردم این منطقه شهدای بسیاری را تقدیم کرده اند لذا باید دستاوردهای انقلاب را برای نسل جوان تشریح کنیم.

وی افزود: حضور مسئولان در نقاط دورافتاده یعنی مردمی بودن نظام لذا انتظار می رود استاندار به وعده هایی که تابستان در حین بازدید از منطقه انجام داده است، عملیاتی کند.