جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: برای جمهوری اسلامی شیعه و سنی هیچ تفاوتی ندارد و همانطور که برادران اهل تشیع حزب الله لبنان کمک می کند به اهل سنت غزه نیز یاری می رساند.

به گزارش نوای آبیدر ، حجت‌الاسلام والمسلمین طیبی فر روز دوشنبه در کنگره شهدای روحانی استان کردستان در سنندج اظهار کرد: جامعه روحانیت کشور بیش از چهار هزار شهید برای اعتلای انقلاب اسلامی تقدیم کرده است.

وی افزود: حرکت مردم دین مدار ایران تحت فرمان یک مجتهد جامع الشرایط موجب بروز زلزله ای سیاسی در جهان شد که هنوز بعد از ۴۳ سال شاهد سردرگمی جبهه استکبار هستیم.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: اسلام نقش محوری و کلیدی برای اداره امور دارد و این مهم را جهانیان به خوبی درک کرده اند.

حجت الاسلام والمسلمین طیبی فر افزود: انقلاب اسلامی ایران مقاومت در برابر پرزورترین مستکبران دنیا را به ملت های آزادی خواه دنیا القا کرد و اکنون در فلسطین، لبنان، یمن، سوریه و عراق شاهد این مقاومت هستیم.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان هشت سال یک جنگ بین المللی را علیه ملت ایران به راه انداختند ولی در نهایت پرچم تسلیم بالا بردند و اقتدار ملت ایران را پذیرفتند.

حجت‌الاسلام والمسلمین طیبی فر تصریح کرد: دشمنان برای تضعیف جبهه مقاومت و اقتدار ملت ایران سه سیاست محوری را در پیش گرفتند که مبارزه همه جانبه با اندیشه های اسلامی در اولویت توطئه های دشمنان قرار گرفت.

وی افزود: ایجاد عقاید یکسان، ترویج اسلام آمریکایی و انگلیسی، تغییر سبک زندگی جهانیان بر اساس معیارهای غرب از دیگر سیاست هایی است که آمریکایی ها برای تضعیف محور مقاومت اسلامی در پیش گرفتند.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمنان با اصل اسلام مشکل دارند و می خواهند که آموزه های اسلامی در هیچ جای دنیا نمود نداشته باشد.

حجت‌الاسلام والمسلمین طیبی فر تصریح کرد: طی قرون متمادی شاهد زندگی مسالمت آمیز پیروان مذاهب اسلامی هستیم و هیچگاه شاهد جنگ بین پیروان مذهب تشیع و تسنن نبوده ایم.

وی افزود: آمریکا که با اصل اسلام مشکل دارد چطور در ادبیات چند سال اخیر خود به شیعه و سنی می پردازد لذا این نشان از نقشه های تفرقه افکنانه آنان است.

حجت‌الاسلام والمسلمین طیبی فر خاطرنشان کرد: برای جمهوری اسلامی شیعه و سنی هیچ تفاوتی ندارد و همانطور که برادران اهل تشیع حزب الله لبنان کمک می کند به اهل سنت غزه نیز یاری می رساند.

وی افزود: یکی از هدف های جمهوری اسلامی ایجاد تمدن نوین اسلامی است و این مهم با تلاش یک فرقه به تنهایی محقق نمی شود و با مشارکت کل جهان اسلام میسر است.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: مسئله فلسطین شاخص اتحاد امت اسلامی است و هر گروهی در این خصوص اقدام کند، جمهوری اسلامی پشتیبان آن گروه خواهد بود.

حجت‌الاسلام والمسلمین طیبی فر افزود: شهدای روحانی الگوی وحدت در جامعه هستند و باید نام و یاد این بزرگواران همواره زنده نگه داشته شود.