امام جمعه سنندج گفت: انتخابات نماد مردم سالاری دینی در ایران است و مردم ما با ایمان به این مهم همواره حماسه هایی بزرگ خلق کرده اند.

به گزارش نوای آبیدر، ماموستا فایق رستمی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته سنندج اظهار کرد: دشمنان با تمام توان سعی بر دلسرد کردن مردم از انتخابات هستند اما به فضل الهی این توطئه همچون سنوات گذشته خنثی خواهد شد.

وی افزود: مردم ایران و کردستانی های سرفراز در ۲۸ خرداد نشان خواهند داد که به هیچ غریبه ای اجازه دخالت در سرنوشتشان را نمی دهند.

امام جمعه سنندج گفت: باید به این مهم توجه کرد که شخصی که به عنوان رئیس جمهوری انتخاب می شود منتخب همه ایرانیان بوده و باید با تمام توان به خدمت به مردم همت گمارد.

ماموستا رستمی افزود: دشمنان به دنبال تضعیف صفوف به هم پیوسته ملت ایران هستند و در این راستا نیز مبحث انتخابات را در رأس برنامه های خود قرار داده اند.

وی خاطرنشان کرد: باید با بصیرت انقلابی و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب در مسیر مشارکت گسترده در انتخابات گام برداریم.

امام جمعه سنندج در بخشی دیگر از خطبه‌های این هفته بر عمل به آموزه های دینی در جامعه تاکید کرد و گفت: احساس مسئولیت همگانی در خصوص ترویج آموزه های اسلامی باید همواره نمودی عملی داشته باشد.