نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان از بیماران بستری در بخش‌های مختلف بیمارستان بعثت سنندج عیادت کرد و گفت: مردم پروتکل‌های بهداشتی را به‌‌جد رعایت کنند تا آسیب های دوران کرونایی کاهش یابد.

به گزارش نوای آبیدر به نقل از روابط‌عمومی دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان، حجت‌الاسلام و المسلمین عبدالرضا پورذهبی صبح امروز با حضور در بیمارستان بعثت سنندج، ضمن دیدار با بیماران، از بخش‌های مختلف؛ تحت نظر شیمی درمانی، مجموعه تفریحی کودکان، مرکز انکولوژی کودکان و بخش کرونایی این بیمارستان بازدید کرد.
نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان ضمن آرزوی شفای عاجل برای بیماران، از زحمات کادر درمانی در مبارزه با ویروس کرونا قدردانی کرد و گفت: خدمت‌رسانی به مردم تا ریشه‌کنی کرونا تداوم داشته باشد.
وی وضعیت بیمارستان‌های توحید، کوثر و بعثت سنندج در بازدیدهای میدانی را قابل قبول خواند و افزود: در این بیمارستان‌ها زیرساخت، نظافت و رسیدگی به بیماران مناسب، جای شکر و باعث امیدواری است‌.
نماینده ولی فقیه در کردستان با اشاره به اینکه هم‌اکنون اوضاع کرونا در استان به‌ویژه سنندج خوب نیست، تصریح کرد: از مردم فهیم کردستان انتظار می‌رود ضمن رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی، از تردد و حضور در مراسمات، تجمعات و اماکن شلوغ به‌جد خودداری کنند.
حجت‌الاسلام و المسلمین پورذهبی گفت: عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی مردم باعث بدترشدن اوضاع کرونا در استان کردستان خواهد شد.
رئیس و معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان و رئیس بیمارستان بعثت سنندج نیز در این بازدید “حجت‌الاسلام و المسلمین پورذهبی” را همراهی کرده و به ارائه گزارشی از آخرین وضعیت کرونا و اقدامات انجام‌شده پرداختند.
شهرستان سنندج در حال حاضر در شرایط قرمز کرونایی قراردارد.