فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: انتظار داریم مجموعه مدیریتی دولت در کردستان از ظرفیت نخبگان بسیجی به نحو شایسته استفاده کند.

به گزارش نوای آبیدر ، سردار سید صادق حسینی روز شنبه در اجلاسیه سالیانه مجمع بسیجیان استان در سنندج اظهار کرد: مصوبات کارگروه های این مجمع را که برگرفته از نظرات و ایده های کارشناسانه نخبگان بسیجی است به شهرستان ها ابلاغ خواهیم کرد.

وی افزود: مبنای بسیج بخشی نگری نیست و یک سازمان خاص برای رسیدگی به یک موضوع خاص نیست.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان تصریح کرد: استفاده از نظرات و ایده های نخبگان از تدابیر امامین انقلاب و برگرفته از آیات قرآنی است.

سردار حسینی افزود: مبنای کارهای مجمع بسیج نیز مشورت گرفتن از نخبگان است و شناساندن این افراد توانمند به جامعه از جمله اهداف مهم تشکیل مجامع بسیج است.

وی تأکید کرد: ما انتظار داریم که مجموعه مدیریتی دولت در استان از ظرفیت نخبگان بسیجی به نحو شایسته استفاده کند.

سردار حسینی اظهار کرد: فرصت این دولت چهار سال است و اگر از این چهار سال خوب استفاده کند، اعتماد مردم بیشتر می شود و می تواند برای چهارساله بعدی نیز بر حمایت و آرای مردمی حساب باز کند.

وی افزود: باید دولتمردان تلاش کنند که مبانی فکری امامین انقلاب را در راستای خدمت به مردم عملیاتی کنند و در این مسیر جهاد تبیین از جمله مواردی است که باید به آن توجه کرد.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب مبحث جهاد را برای تبیین به کار گرفته است و این نشان از جایگاه ویژه مبحث تبیین است.

وی افزود: برد عملیات روانی و جنگ نرم دشمن علیه انقلاب اسلامی به آنجا کشیده شده است که خوب را جای بد و حرام را جای حلال و خشونت را جایگزین مهربانی به مردم القا می کند و حاکمیت دوران ستم شاهی که لجن زاری از بدی ها بر جامعه کشور ما تحمیل کرده بود را خوب جلوه می دهند.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان تصریح کرد: دهه چهل آنقدر کشور ما مورد ظلم و جنایت حاکمان فاسد و نالایق قرار گرفته بود که انقلاب به پا شد اما متأسفانه الان توسط رسانه های دشمن، شاه جلاد و رضاشاه ملعون تطهیر می شود و خدمات و کارهای شایسته انقلاب نادیده گرفته می شود.

سردار حسینی افزود: امروز به دلیل موج گسترده تبلیغات رسانه ای دشمنان، ایران اسلامی که در عرصه جهانی مقتدر است نادیده گرفته می شود و به جوانان و نوجوانان کشورمان مباحث وارونه ای القا می شود تا نسبت به آینده کشورشان ناامید شوند لذا جهاد تبیین اینجا معنا و مفهوم پیدا می کند.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در ادامه سخنان خود اظهار کرد: در دولت جدید باید ضعف های مدیریتی برطرف شود، آدم های برجسته ، جهادی و پاک دست سر کار بیایند و حتی در روزهای تعطیل برای نوکری مردم خدمت کنند.

سردار حسینی افزود: مدیران ما باید با تأسی از پیامبر و ائمه اطهار علیهم السلام برای خدمت به مردم تلاش کنند.

وی خاطرنشان کرد: فراهم کردن زمینه عملیاتی بیانیه گام دوم رهبری هدف این مجمع است و توان بسیج برای کمک به حرکت دولت در ریل انقلاب است.

سردار حسینی اذعان کرد: بسیج ناظری بی طرف برای جلوگیری از انحراف از خط انقلاب است و ما بسیجیان خط مقدم مبارزه با دشمن و دفاع از انقلاب هستیم.

وی خاطرنشان کرد: سند اعتلای بسیج نقشه راه تمدن سازی اسلامی است و در این مسیر باید نوگرایی و جوان گرایی را مدنظر داشته باشیم و قوای سه گانه در کشور نیز باید از توان بسیج استفاده کنند.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان تصریح کرد: مردم فهیم ایران یک بازیگر اثرگذار و نقش آفرین در منطقه هستند و شایسته کارها و خدمات برجسته هستند.

سردار حسینی افزود: رصد جریان های سیاسی به طور مستمر و روشنگری برای عموم، اتخاذ مواضع در برابر جریان های سیاسی ناسالم، ترویج فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی و باورهای پیروزی ساز از جمله برنامه های پیش روی بسیج است.

وی خاطرنشان کرد: تهیه بسته های مقابله با آسیب های اجتماعی ، حضور آگاهانه در جبهه های جنگ سخت، نیمه سخت و نرم، عمق بخشی به انقلاب در داخل، تعمیق معنویت و اخلاق، جلوگیری از طرح شوم دشمن در گسترش اسلام ستیزی، تفرقه و رواج جریان های کاذب از دیگر وظایف بسیج در راستای اهداف سند تحول است.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان اظهار کرد: بسیج امروز الگوی پیشرفت در داخل و خارج کشور است و بسیاری از کشورها به دنبال استفاده از تفکرات مکتب بسیج هستند.

وی افزود: بسیج یک نعمت الهی برای مردم ایران است و امیدواریم از این نعمت به نحو شایسته استفاده شود و بسیجیان افتخار نوکری مردم را به عنوان ذخیره آخرت برای خود ایجاد کنند.