مدیر شهرداری منطقه سه سنندج با بیان اینکه عملیات ساماندهی بلوار نظام مهندسی در سنندج آغاز شد، گفت: 35 هزار مترمربع فضای سبز در راستای ساماندهی این بلوار اجرا می شود.

به گزارش نوای آبیدر، فواد کریمی در جریان بازدید شهردار سنندج از عملیات پروژه ساماندهی بلوار نظام مهندسی در سنندج، اظهار کرد: احداث و ساماندهی بلوارها علاوه بر تقویت زیرساخت‌ها، موجب کاهش بار ترافیکی، کاهش تصادفات و منظم‌ترشدن تردد شهروندان در سطح شهر می‌شود.

وی افزود: یکی از برنامه‌های این شهرداری در راستای ارتقاء سیما و منظر و توسعه سرانه فضای سبز بحث ساماندهی و بهسازی حاشیه بلوارهای احداث شده در سطح منطقه است.

مدیر شهرداری منطقه سه سنندج خاطرنشان کرد: تعدادی از بلوارهای احداث شده در سنوات گذشته در سطح شهر ساماندهی نشده بود که در این دوره عملیات ساماندهی این بلوارها نظیر بلوار گریاشان، ساحلی و انتظام اجرا شد.

وی از آغاز طرح ساماندهی فضای سبز بلوار نظام مهندسی خبر داد و گفت: بلوار نظام مهندسی یکی از بلوارهایی است که در سال ۹۴ به بهره برداری رسید و طول این بلوار یک کیلومتر و عرض آن ۳۶ متر است.

مدیر شهرداری منطقه سه سنندج اعلام کرد: در راستای ساماندهی این بلوار ۳۵ هزار مترمربع فضای سبز و ۷ هزار مترمربع پیاده رو احداث می‌شود.

وی گفت: پس از اجرای احداث فضای سبز و کف فرش پیاده رو نسبت به برقراری سیستم روشنایی و نصب مبلمان پارکی و ست‌های ورزشی اقدام خواهد شد.
انتهای پیام/