فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: مردم کردستان همواره ایثارگر و مدافع ارزش‌های انقلاب بوده و در عرصه حاضر بوده‌اند و شهیده فاطمه اسدی با شجاعت خویش حزب دموکرات و ضد انقلاب را رسوا کرد.

به گزارش نوای آبیدر، سردار محمد باقرزاده روز یکشنبه در مراسم چهلم شهیده فاطمه اسدی در سنندج اظهار کرد: در اوایل انقلاب در حالی که همه ملت ایران در شادی بودند ضدانقلاب اجازه ندادند مردم کردستاه شیرینی و حلاوت این پیروزی را بچشند و این بزرگترین ظلم به مردم این دیار بود.

وی افزود: ما باید وضع خود را با فاطمه اسدی تطبیق دهیم که اگر جای ایشان بودیم در آن موقع چه کار می‌کردیم.

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح اظهار کرد: حزب دمکرات یا داعش هر دو اصحاب اخدود هستند و خدا آنها را به خاطر جنایت هایشان لعنت می‌کند و ایستادگی در برابر آنان عزت و سربلندی است.

سردار باقرزاده افزود: هنوز پایه‌های انقلاب مستحکم نشده بود که عده‌ای با سهم‌خواهی و گفتمان خشونت دنبال تحمیل خواسته‌های خود بودند.

وی خاطرنشان کرد: مجلس شهید مجلس ذکر، تدبر و غفلت‌شکنی است و باید این تاریخ را دوباره بخوانیم و عبرت بگیریم.

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: در کنار مظلومیت شهیده فاطمه اسدی مظلومیت دیگری وجود دارد و آن بسیجی مظلومی است که در دفاع از این بانوی کرد او را شهید کرده بودند.

سردار باقرزاده خاطرنشان کرد: امروز شاهد این مهم هستین که مدعیان حقوق بشر با وجود اینکه عمق ظلم به این شهیده و خانواده‌اش را دیدند آن را تحریم و بایکوت رسانه‌ای کردند.

وی افزود: ارعاب و ترور راهبرد ضدانقلاب است و این ها چون در فرهنگ طاغوت استحاله شده بودند دنبال تحمیل عقاید خود به مردم بودند لذا کردستان در اوایل انقلاب به یک ویترین از خشونت‌ها و ناامنی‌ها تبدیل شده بود و مردم بدترین روزها را تجربه کردند.

سردار باقرزاده از صدا و سیما و رسانه ها خواست که ابعاد جنایات ضدانقلاب در کردستان را برای مردم بازگو کنند چون حوادث جنگ تحمیلی اجازه نداد که آنچه در کردستان رخ داده بود کالبد شکافی شود.

وی افزود: مردم کردستان در طول تاریخ همواره با ایثارگر و مجاهدت به دفاع از ارزش‌های انقلاب پرداخته اند و در عرصه حاضر بوده‌اند.

سردار باقرزاده اظهار کرد: شهیده فاطمه اسدی تیر خلاص را به ضدانقلاب زد چون زنی بود که در مقابل دشمن سرخم نکرد و عزیز شد و چهره واقعی دمکرات و مدعیان مدافع کرد را به جهان نشان داد و مصطفی هجری و دمکرات را با خاک یکسان کرد.