سردار سیدصادق حسبنی فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: شهدا عامل قدرت نظام، جهت دهنده فرهنگی و ایستادگی و مقاومت هستند.

به گزارش نوای آبیدر، سردار سید صادق حسینی پیش از ظهر امروز در مراسم ادای احترام به پیکر مطهر ۴ شهید گمنام در فرودگاه سنندج اظهار کرد: شهدا جانشان را دادند که امنیت برای ما مهیا شود و امروز شاهد امنیتی پایدار در منطقه هستیم.

وی افزود: شهدا عامل قدرت نظام،جهت دهنده فرهنگی و ایستادگی و مقاومت در برابر دشمنان هستند و قدم نهادن در مسیر آرمان های شهدا عزت و سربلندی را برایمان فراهم می کند چرا که حفظ تمام سرزمین ما به واسطه جانبازی شهدا و ایثارگران است.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان اظهار کرد: حضور این شهدای گرانقدر در سرزمین مجاهدت های خاموش محل عبادت دلدادگان و ارادتمندان به شهدا خواهد بود.

سردار حسینی افزود: دشمن همان دشمن اول انقلاب است و آنان در دوران جنگ تحمیلی به شکلی با ما می جنگیدند و امروز با ترور تلاش می کنند که استقامت ملت ایران را ضعیف کنند و به اهدافشان برسند.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان اظهار کرد: ملت همچنان پایدار و با انگیزه از انقلاب، نظام و کشور دفاع می کنند و توطئه های دشمنان راه به جایی نخواهد برد.

سردار حسینی خاطرنشان کرد: تا زنده ایم از مسیر شهدا دست بر نخواهیم داشت و برای سربلندی و عزت کشورمان تلاش خواهیم کرد.

حجت الاسلام والمسلمین عبدالرضا پورذهبی نماینده ولی فقیه در استان کردستان نیز در این مراسم اظهار کرد: تشیع این شهدای گرانقدر در فضای دانشگاهی استان و شهرستان بیجار می تواند در زمینه ایجاد معنویت و روحیه ایثار و ازخودگذشتگی مؤثر باشد و امیدواریم همه ما پیرو راه این عزیزان باشیم.