فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: دشمنان در عرصه فیزیکی و مبارزه نظامی در برابر اقتدار جمهوری اسلامی ایران به انزوا کشیده شده اند و اکنون برای تحقق نقشه های خویش به دنبال تسلط بر افکار جوانان هستند.

به گزارش نوای آبیدر، سردار سید صادق حسینی در یادواره شهدای محور سیروان که در مسجد جامع روستای نیر برگزار شد اظهار کرد: اسلام عامل پیروزی و عامل رهایی بخش ملت ایران بود و دشمنان در کلاس های آموزشی خود قدرت ایمان مردم ایران را پیش بینی نکرده بودند.

 

 

 

وی افزود: ازخودکذشتگی و جهاد مردم ایران موجب شد که حماسه های بزرگی در دوران دفاع مقدس رقم بخورد و در این میان نیز مردم مناطق کردنشین هم با ارتش بعث و هم با گروهک های ضد انقلاب جنگیدند.

 

 

 

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان تصریح کرد: امروز شاهد پیروزی اسلام و امنیت پایدار در منطقه هستیم و از دشمن بعثی اثری نیست اما ما بعد از چهار دهه شاهد زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا، ایثارگران و آزادگان هستیم.

 

 

 

سردار حسینی افزود: شهدا امام زادگان عشق هستند و مردم احترام ویژه ای برای شهدا قائل هستند.

 

 

 

وی خطاب به مردم و پیشمگران مسلمان حاضر در این مراسم خاطرنشان کرد: شهدا حسینی عمل کردند و بازمندگان هم زینبی عمل کردند چون ما در اردوگاه امام حسین بودیم و از حیثیتمان و ناموسمان و اسلاممان دفاع کردیم.

 

 

 

سردار حسینی در ادامه سخنان خود افزود: دشمنان تلاش می کنند که باورهای دینی و ایمان مردم را مورد حمله قرار دهند و دین را از ما بگیرند.

 

 

 

وی اظهار داشت: امروز کمونیست و یهودیت و هر آنچه که می تواند ذهن جوانان ما را به انحراف بکشاند در پشت مرزهای کشورمان به کمین نشسته اند و باید ما هوشیارتر از گذشته در برابر هجمه های فرهنگی دشمنان بایستیم.

 

 

 

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان افزود: امام حسین برای جلوگیری از انحراف کشیدن دین رسول الله و اجرای امر به معروف و نهی از منکر قیام کردند لذا ما هم باید با تأسی از سیره ایشان در جامعه به روشنگری بپردازیم.

 

 

 

سردار حسینی تأکید کرد: خدای واحد، دین واحد، کتاب واحد و آیین واحد عامل وحدت ماست و باید از این ارزش ها و معیارهای انسجام بخشی مسلمین حفاظت کنیم.

 

 

 

وی افزود: شهدا افتخار و آبروی ما هستند و امروز وظیفه ما حراست از آرمان های شهداست چرا که انقلاب ما در تراز بالای جهانی است و این مهم در سایه عمل به آموزه های الهی، پیروی از منویات رهبری و انسجام ملت ایران محقق شده است.

 

 

 

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان تصریح کرد: ظرفیت های بزرگی در کشور وجود دارد که متأسفانه به ضعف های مدیریتی و عملکرد ضعیف برخی مدیران این ظرفیت ها به نحو احسن بهره گرفته نشده است که امیدواریم در دولت جدید شاهد استفاده درست از این ظرفیت ها و به کارگیری جوانان نخبه و توانمند باشیم.

 

 

 

وی افزود: ما هم معتقدیم که مدیران میزنشین و اداره نشین به درد جامعه نمی خورند و بلکه مدیران جهادی و مدیرانی که در کنار مردم و در عرصه عمل هستند آن مدیر می تواند مشکلات را حل کند.

 

 

 

سردار حسینی اظهار داشت: ما هم معتقدیم که باید معلمان در این منطقه از افراد بومی آنجا باشند و به نخبگان جوان توجه ویژه شود.

 

 

 

وی افزود: گسترش عدالت، حفظ کرامت مردم و رفع دغدغه های مردم باید مدنظر مدیران باشد و همه ما موظفیم که که در این مسیر تمام توان خویش را به کار گیریم.

 

 

 

سردار حسینی اظهار داشت: وحدت عامل پیروزی انقلاب اسلامی بود چرا که همه ما دشمنی واحد داریم و باید در برابر دشمنان با انسجام و بصیرتی همگانی بایستیم.

 

 

 

وی افزود: هم اکنون ایران اسلامی با اقتدار و عزتی مثال زدنی در منطقه به پیش می رود و دشمنان تلاش می کنند با به انحراف کشاندن افکار جوانان و نسل های آینده ساز جامعه به اهداف شوم خویش برسند.

 

 

 

سردار حسینی خطاب به مردم نیر و اهالی دیگر روستاهای محور سیروان اظهار کرد: ضد انقلاب مزدوران دشمنان منطقه ای بوده و برای اجرای عوامل اربابان خویش تلاش می کنند و همه باید بدانند که آن ها دلسوز مردم نیستند و حفظ جان و مال هیچ کسی برایشان مهم نیست.