رسانه های ضدانقلاب که چند روزی است روی موضوع گم شدن دو دختر 10 و 17 ساله مریوانی مانور می دهند و آن را آدم ربایی قلمداد می کردند اکنون مشخص شده است که این دختران خود و با دعوت یکی از آشنایان به تهران رفته بودند!

به گزارش نوای آبیدر، دو روز پیش خبری در رسانه های استان کردستان مخابره شد مبنی بر اینکه دو دختر ۱۰ و ۱۷ ساله مریوانی گم شده اند، رسانه های ضدانقلاب بلافاصله مطابق رویه همیشگی خود شروع به گرفتن ماهی از آب گل آلود کرده و موضوع را آدم ربایی قلمداد کردند.

تعدادی از همین رسانه ها پا را فراتر گذاشته و پیازداغ ماجرا کمی زیاد کرده و عنوان کردند که چند دختر و پسر دیگر نیز در روستاهای اطراف دزیده شده اند و موضوع را به نهادهای خدوم نظامی و امنیتی نسبت دادند!

این رسانه های معاند با پخش این دست از اخبار کذب و سراسر شایعه در صدد بودند تا فضایی از رعب و وحشت بر جامعه و علی الخصوص شهر مریوان حاکم شود و با اخبار دروغی که منتشرمی کردند موجی از ترس و نگرانی را در میان خانواده های مریوانی به وجود آورده بودند.

نیروی انتظامی استان کردستان نیز که بلافاصه پس از اطلاع، به ماجرا ورود پیدا کرده بود امروز پس از تحقیقات و بررسی موضوع اعلام کرد که این دو دختر مریوانی پیدا شده اند و گویا خود بلیط سفر تهیه کرده و با اتوبوس به تهران رفته بودند.

این دو دختر مریوانی طی هماهنگی‌ قبلی با یکی از آشنایان خود در تهران و بدون هماهنگی و اطلاع خانواده خود، از مریوان به تهران سفر کرده بودند و اکنون پلیس آنها را در صحت و سلامت کامل به خانواده هایشان در مریوان تحویل داده است.

اما آنچه که از این ماجرا حاصل می شود این است که رسانه های معاند و ضدانقلاب همواره هر حادثه و اتفاقی را وارونه جلوه می دهند و فقط و فقط هدفشان تشویش اذهان عمومی است. در این حادثه دو دختر مریوانی نیز با اینکه روح و روان خانواده های آنان را در رعب و وحش انداختند اکنون پس از آشکار شدن اصل ماجرا به هیچ کس پاسخگو نیستند و از کسی هم عذرخواهی نمی کنند!

گویا شرمساری و شرمندگی در آنها راه ندارد و با آن خو گرفته اند!