سایت حامی دولت قبل، با انتشار گزارش های غیرواقعی رسانه های آمریکایی که سیاه نمایی در ایران را در دستور کار قرار دارند، در تلاش است تا بی عملی‌های دولت روحانی با عملکرد و تلاش های دولت رئیسی برای تلاش برای واردات واکسن و بهبود شرایط اقتصادی قابل مقایسه نباشد.

به گزارش نوای آبیدر به نقل از  شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در سال ۹۹  شاهد واردات واکسن از برخی کشورها بودیم که سرعت زیادی نداشت و به مرور زمان، دولت روحانی اعلام نمود که برای واردات واکسن و واکسیناسیون عمومی مردم باید ایران مسائل و مشکلاتی همچون برجام و fatf را با غرب و آمریکا حل و فصل نماید و به همین بهانه، واردات واکسن به کشور سرعت زیادی نگرفت.

 

بعد از انتخاب حجت الاسلام رئیسی به عنوان رئیس جمهور، رایزنی  وزارت امور خارجه کشورمان با کشورهای خارجی همچون چین برای واردات واکسن افزایش یافت و واردات واکسن از ابتدای تابستان سرعت گرفت و در تیرماه به اندازه تمام ۵ ماه قبل از آن واکسن وارد شد و تغییر دولت، سرعت واردات را بیشتر کرد و اکنون به طور متوسط، روزانه بیش از یک میلیون دوز واکسن وارد کشور می‌شود و پیش بینی شده که تا دهه فجر، همه مردم واکسینه شوند.

 

عدم ثبات قیمت ها و کمبود کالاهای اساسی در دولت روحانی نیز باعث آشفتگی مردم جامعه شده بود و در واپسین هفته‌های عمر دولت دوازدهم نیز شاهد عدم مدیریت بازار توسط دولتمردان و نهایتا افزایش قیمت محصولاتی مانند شکر، مرغ، نان، روغن، سیمان، لوازم خانگی و …. بودیم.

 

دولت رئیسی در آغاز کارش، تلاش کرده که مشکل کمیابی کالاهای اساسی رفع شود و همچون دولت قبل شاهد تورم شدید در قیمت ها و همچنین فقدان یک کالای اساسی نباشیم و دولتمردان قول داده اند که شرایط اقتصادی بهتری را در کشورمان خواهیم داشت اما از سوی دیگر، شاهد تبلیغات و سیاه نمایی هایی توسط برخی رسانه های داخلی بر علیه علمکرد دولت سیزدهم هستیم؛ به این شکل که سایت انتخاب، سایت حامی دولت قبل، با انتشار گزارش های غیرواقعی رسانه های آمریکایی که سیاه نمایی در ایران را در دستور کار خود قرار داده اند، در تلاش است تا بی عملی های دولت روحانی با عملکرد و تلاش های دولت رئیسی برای تلاش برای واردات واکسن و بهبود شرایط اقتصادی قابل مقایسه نباشد و این گونه با ناکارآمد جلوه دادن عملکرد دولت سیزدهم، دولت روحانی را از هرگونه سرزنشی معاف کند.

 

 

انتهای پیام