فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: ستون سپاه در هیچ شرایطی در حال لرزش نیست و همواره مستحکم است و تکیه گاه ملت ایران است و در کردستان عزیز نیز مجموعه سپاه و بسیج پل ارتباطی بین نظام و مردم هستند.

به گزارش نوای آبیدر،‌سردار سید صادق حسینی روز پنج شنبه در مراسم تکریم و معارفه جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج اظهار کرد: اقدام اخیر نیروی دریایی سپاه برخواسته از یک اراده قوی بود و به همه جهانیان نشان داد که تفکر امام و اسلام انقلابی زمینه ساز اقتدار کنونی کشورمان شده است.

وی افزود: هرچقدر کار و تلاش کنیم قدرتمندتر خواهیم شد و از منافع مان بیشتر دفاع خواهیم کرد.

سردار حسینی اظهار داشت: در حوزه های مختلف سپاه حضور دارد و از آرمان های والای انقلاب اسلامی دفاع می کند و در ابعاد مختلف به ایفای نقش می پردازد.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان تصریح کرد: بخش عمده ای از مدیران ما در سپاه فرزندان انقلاب هستند و انتظار می رود که انقلابی عمل کنند و با مجاهدت به انجام امور بپردازند.

سردار حسینی افزود: تنوع مسئولیت و حضور در صحنه های مختلف این انتظار را در جامعه ایجاد کرده است که سپاه در همه عرصه ها باید ورود نموده و مشکلات را رفع کند.

وی تأکید کرد: ستون سپاه در هیچ شرایطی در حال لرزش نیست و همواره مستحکم بوده و تکیه گاه ملت ایران است لذا باید در کردستان عزیز فعالیت های بیشتری داشته باشیم.

سردار حسینی اظهار کرد: هر اتفاقی می افتد گروهک های ضد انقلاب سپاه را مورد هجمه قرار می دهند چون آن ها تلاش می کنند با خدشه وارد کردن به ساختار ریشه دار و معنوی سپاه، بین مردم و این نهاد انقلابی فاصله بیاندازند.

وی افزود: سپاه و بسیج پل ارتباطی نظام و مردم در کردستان هستند و در عرصه های مختلف طی چهار دهه اخیر به یاری مردم این خطه آمده اند.

سردار حسینی خاطرنشان کرد: در اوایل شیوع کرونا که پدر از فرزند فرار می کرد، بسیجیان بدون هیچ واهمه ای وارد عرصه شدند در حالی که نه اطلاع دقیق و نه درمان شناخته شده ای در سطح جهان در خصوص این بیماری وجود داشت.

وی افزود: مجموعه بسیج و سپاه از اوایل شیوع کرونا تاکنون در کنار جامعه پزشکی کشور بوده و ملت ایران شاهد ایثار و جهاد بسیجیان هستند.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان تصریح کرد: خدمت به مردم در نظام جمهوری اسلامی عبادت است لذا ما باید در افقی بالاتر تلاش کنیم و خستگی را خسته کنیم.

وی در ادامه سخنان خود از خدمات سرهنگ خزایی در مجموعه سپاه تقدیر کرد و گفت: در سپاه بازنشستگی نداریم چون انقلابی دست از اعتقاداتش بر نمی دارد.

سردار حسینی خاطرنشان کرد: در تفکر و اندیشه سپاه تا زنده ایم انقلابی هستیم و نیروهای پیشکسوت به عنوان راهنما و حامی نیروهای جوان در مجموعه خدمت می کنند.

 

حمایت از جوانان انقلابی و تولید محتوا در عرصه جنگ نرم مدنظر مجموعه سپاه و بسیج است

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج نیز در این مراسم از خدمات سه دهه ای سرهنگ حسین خزایی جانشین فرمانده این ناحیه تقدیر کرد و گفت: خادمان مردم در مجموعه سپاه و بسیج بر خود می بالند که بر پایه اعتقادات راسخ نشأت گرفته از آموزه های اسلامی به خدمت رسانی در جامعه مشغول هستند.

سرهنگ حسن عسکری افزود: خدمات و تلاش های سرهنگ خزایی قابل تقدیر است و امیدواریم سرهنگ دارایی جانشین جدید فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج در مسئولیت محوله سربلند و عاقبت بخیر باشند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج در ادامه سخنان خود به پیچیدگی ویژه توطئه های دشمنان در عرصه جنگ نرم اشاره کرد و گفت: دشمنان قدرت سخت و نظامی کشورمان را رصد کرده و می دانند که در این راستا هیچ حرفی برای گفتن ندارند اما متأسفانه در حوزه جنگ نرم دارای ضعف هایی هستیم که دشمنان برای ضربه زدن به انسجام و اتحاد جامعه ما بر آن ها زوم کرده اند.

سرهنگ عسکری افزود: در راستای مقابله با هجمه های فرهنگی و توطئه های دشمنان در عرصه جنگ نرم باید از جوانان انقلابی و تولید محتوای تأثیر گذار در این عرصه حمایت کنیم و این یک اولویت در مجموعه سپاه و بسیج است.

در ادامه این مراسم سرهنگ حسین خزایی از همراهی و حمایت کارکنان مجموعه سپاه سنندج تقدیر کرد و سرهنگ رحمان دارایی جانشین جدید فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه در سخنانی اظهار کرد: بسیج حلال همه مشکلات است و از جنگ سخت هشت ساله عبور کرده و اکنون در راستای محرومیت زدایی، ترویج کمک های مومنانه و توسعه جامعه به نقش آفرینی می پردازد.

وی افزود: در دوران کرونایی نیز مجموعه بسیج ثابت کرد که سرباز انقلاب است و برای هرگونه مجاهدت و جانفشانی پیش قراول است.

در پایان این مراسم نیز از خدمات سه دهه سرهنگ حسین خزایی در مجموعه سپاه تقدیر به عمل آمد و حکم مسئولیت سرهنگ رحمان دارایی به عنوان جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج به وی اعطا شد.