همزمان با هفته هنر انقلاب اسلامی و با حضور نماینده ولی فقیه در استان کردستان از نخستین مجموعه سرودهای انقلابی به زبان کردی در سنندج رونمایی شد.

به گزارش نوای آبیدر ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج روز چهارشنبه در مراسم رونمایی از این اثر فرهنگی و هنری در دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان در سنندج اظهار کرد: این اثر فرهنگی و هنری شامل سه مجموعه سرودهای انقلابی است که توسط دانش آموزان بسیجی شهرستان سنندج زیر نظر استاد فتح الله فاتحی تهیه شده است.

سرهنگ حسن عسکری افزود: مجموعه سروده های انقلابی دانش آموزان سنندجی با زبان های کردی و فارسی تهیه شده و برای نخستین بار شاهد تدوین لوح فشرده برگرفته از مجموعه اشعار انقلابی دانش آموزان به زبان کردی هستیم.

وی خاطرنشان کرد: این مجموعه سروده های انقلابی برای ترویج هرچه بیشتر ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی و ترویج هنر انقلاب اسلامی در تمام مدارس استان توزیع خواهد شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالرضا پورذهبی نماینده ولی فقیه در استان کردستان نیز در این مراسم اظهار کرد: امیدواریم همچنین اقدامات فرهنگی در سطح استان توسعه یابد و شاهد تولید هرچه بیشتر آثار فاخر فرهنگی و هنری در تراز انقلاب اسلامی در استان باشیم.