امام جمعه سنندج گفت: شخصیت ویژه امام خمینی (ره) و پایگاه دینی و مردمی ایشان برای همیشه تاریخ این سرزمین جاودانه خواهد بود و راهش ادامه دارد.

به گزارش نوای آبیدر ،ماموستا فایق رستمی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته سنندج با گرامیداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)، اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران با رهبری مدبرانه امام خمینی (ره) تمام معادلات جهان را تغییر داد.

وی افزود: شخصیت ویژه امام خمینی (ره) و پایگاه دینی و مردمی ایشان برای همیشه تاریخ این سرزمین جاودانه خواهد بود.

امام جمعه سنندج گفت: تبعید و تهدید رژیم شاهنشاهی، تخریب ها و توطئه های مختلف هیچگاه اراده امام خمینی (ره) را سست نکرد و ایشان با توکل بر خداوند متعال حرکتی را به پیش بردند که موجب خوشنودی مستضعفین دنیا شد.

ماموستا رستمی افزود: انقلاب اسلامی ایران با هیچ انقلابی قابل مقایسه نیست چون یک انقلاب مردمی با رهبری دینی است و بر پایه های ارزش های اسلامی بنا نهاده شده است.

امام جمعه سنندج به ویژگی های شخصیتی امام خمینی (ره) اشاره کرد و گفت: جهان بینی، دوراندیشی، شجاعت، بصیرت و مردم داری از جمله ویژگی های بارز معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران بود که در دوران هشت سال دفاع مقدس پشتوانه ای بزرگ برای همه ایرانیان بود.

ماموستا رستمی اظهار داشت: پس از رحلت امام خمینی (ره) نیز آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) سکاندار انقلاب اسلامی ایران شد و با رهبری های مدبرانه خویش مسیر عزتمند امام راحل را ادامه داده اند.

وی افزود: امیدواریم مسئولان و تصمیم گیران کشور با پیروی از منویات آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) در راستای خدمت هرچه بیشتر به مردم گام بردارند.