امام جمعه سنندج گفت: رهبر معظم انقلاب همواره بر رفع مشکلات و دغدغه های اقتصادی مردم تأکید دارند و باید مسئولان و مدیران اجرایی در این راستا اقداماتی منسجم و گسترده انجام دهند.

به گزارش نوای آبیدر،ماموستا فایق رستمی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته سنندج با اشاره به دیدار ائمه جمعه سراسر کشور با رهبر معظم انقلاب اظهار داشت: آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) در این دیدار بر گسترش مباحث دینی و ارزشی در جامعه با محوریت روحانیون تأکید کردند و خواستار توجه همگانی به نمازهای جمعه و جماعات شدند.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب همواره بر رفع مشکلات و دغدغه های معیشتی و اقتصادی مردم تأکید داشته اند و در این دیدار نیز بار دیگر بر کاهش این دغدغه مردمی تأکید کردند.

امام جمعه سنندج در ادامه سخنان خود اظهار کرد: در دیداری هم که ائمه جمعه سراسر کشور با رئیس جمهوری داشتند بار دیگر آیت الله رئیسی بر تلاش همه جانبه دولت سیزدهم برای کاهش مشکلات معیشتی مردم تأکید کرد.

ماموستا رستمی بر احساس مسئولیت همگانی برای کاهش آسیب های اجتماعی تأکید کرد و گفت: نعمت سلامت و امنیت از جمله نعمت هایی است که خداوند متعال به ما ارزانی می دارد اما تا زمانی که این نعمت ها خدشه دار نشود قدر آن را نمی دانیم.

امام جمعه سنندج در بخشی دیگر از خطبه های این هفته خواستار توجه همگانی نسبت به استفاده بهینه از منابع طبیعی در کشور تأکید کرد و گفت: انتظار می رود همه اقشار جامعه در مصرف آب و برق صرفه جویی کنند چرا که با کمبود آب و برق همه ما با مشکل مواجه می شویم.

ماموستا رستمی همچنین خواستار هوشیاری همه جانبه در برابر توطئه های تفرقه افکنانه دشمنان شد و گفت: باید با حفاظت از امنیت و آرامش جامعه قدردان نعمت بزرگ الهی باشیم.