امام جمعه سنندج گفت: مردم با مشکلات معیشتی و اقتصادی بسیاری مواجه هستند و انتظار می رود رفع این دغدغه اولویت اصلی مسئولان باشد.

به گزارش نوای آبیدر، ماموستا فایق رستمی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته سنندج با تبریک سال نو شمسی اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب امسال را با عنوان«تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» نامگذاری کرده اند و با عملی کردن این شعار می توانیم به رونق تولید و اشتغال در جامعه بیافزاییم.

وی افزود: مردم ایران به دلیل تحریم ها و توطئه‌های گسترده دشمنان با مشکلات بسیاری در حوزه اقتصادی و معیشتی روبرو هستند و تنها راهکار مقابله با این توطئه‌ها گسترش تولیدات داخلی و تکیه بر توانمندی های داخلی است.

امام جمعه سنندج تأکید کرد: همه ما باید نسبت به ارتقای معیشت همشهرهایمان احساس مسئولیت کنیم و کمک به هم نوع باید اولویتی همیشگی در جامعه باشد.

ماموستا رستمی افزود: یاری رساندن به مسلمانان از جمله آموزه های متقن اسلامی است و انتظار داریم مسئولان و تصمیم گیران استانی و کشوری این مهم را در اولویت امور خود داشته باشند.

امام جمعه سنندج در ادامه خطبه های این هفته با تبریک هفته سربازان گمنام اظهار کرد: امنیت و اقتدار کنونی ایران اسلامی مرهون جانفشانی ها و خدمات نیروهای نظامی و امنیتی است که در گمنامی و مظلومیتی بزرگ به خدمت شبانه روزی به هموطنان خود همت می گمارند.

ماموستا رستمی افزود: قدردانی از نعمت های الهی به ویژه نعمت امنیت امری است که باید همواره مدنظر داشته باشیم.

وی در پایان خطبه های این هفته به سالروز رفراندم ۱۲ فروردین سال ۵۸ اشاره کرد و گفت: ملت ایران نظام جمهوری اسلامی را با میل و رغبت خود پذیرفته اند و در سایه این نظام متعالی به اقتدار و عزتی مثال زدنی دست یافته اند.

ماموستا رستمی افزود: جمهوری اسلامی عزت از دست رفته ملت مسلمان ایران را به آن ها برگرداند و گرامیداشت ۱۲ فروردین برای یادآوری این دستاورد مهم است.

انتهای پیام/