مدیر مرکز اسلامی شهرستان سنندج گفت: ایرانیان با روحیه جهادی خود رزمایش کمک مومنانه را در دوران سخت کرونایی اجرایی کردن و حرکت اجتماعی قابل تحسینی را به راه انداختند.

ماموستا اقبال بهمنی در گفت و گو با خبرنگارنوای آبیدر، اظهار کرد: به همت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و با همکاری اقشار مختلف مردم شاهد اجرای چند مرحله رزمایش کمک مومنانه در استان کردستان بوده ایم و این رزمایش برکات بسیاری داشته است.

 

وی افزود: طلاب و روحانیون شهرستان سنندج از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون به عنوان معتمدین محلی و گروه مرجع اجتماعی نقشی ویژه ایفا کرده اند.

 

این روحانی برجسته اهل سنت کردستان تصریح کرد: در طول عمر با برکت انقلاب اسلامی هرگاه سپاه به حوزه ای ورود کرده است منشأ برکات بسیاری بوده است.

 

ماموستا بهمنی افزود: امروز نیز در دوران سختی که مردم هم با مشکلات اقتصادی مواجه هستند و هم با ویروس کرونا مواجه هستند شاهد اجرای رزمایش کمک مومنانه برای کمک به نیازمندان هستیم.

 

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم اینگونه حرکات اجتماعی که ریشه در فرهنگ غنی مردم کردستان و همه ایرانیان دارد در برهه های مختلف و برای رفع بسیاری از دغدغه های مردمی اجرایی شود.