شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: راهپیمایی یوم الله 22 بهمن امسال به صورت موتوری و خودرویی خانوادگی برگزار خواهد شد.

به گزارش نوای آبیدر، متن اطلاعیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان به این شرح است:

یوم الله ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷ فتح الفتوح بزرگ مردمی است که پس از سال ها جهاد و قیام به بار نشست و همچون خورشیدی فروزان بر جهان غرق شده در ظلمات جهالت مدرن تلألو یافت و جان های یخ زده از ظلم و استبداد را از زنجیر بندگی و اسارت استعمار و استکبار رهایی داد.

 

گفتمان بی بدیل انقلاب اسلامی نه تنها برای ملت بزرگ ایران و جهان اسلام، بلکه به عنوان الگویی تمام عیار برای هویت بخشی به انسان معاصر، نقش آفرینی کرده و گام بلند و استوار عصر حاضر برای دستیابی به جامعه ای آرمانی و تمدن اصیل اسلامی است.

 

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان اعلام می دارد: در ساعت ۲۱ شب یوم الله ۲۲ بهمن ماه به یاد حماسه ماندگار و تکبیرهای ملت مبارز و قهرمان ایران اسلامی در بهمن خونین ۵۷ و به شکرانه چهل و دوسال بالندگی ، اقتدار و استواری،بانگ تکبیر و ندای توحیدی «الله اکبر» مردم حماسه ساز استان کردستان همراه با مردم سراسر کشور طنین انداز و همزمان کران تا کران آسمان استان نورباران خواهد شد.این نورافشانی در تمام شهرهای استان نیز انجام می شود.

 

همچنین به اطلاع می رساند به منظور حفظ و صیانت از سلامت عمومی و رعایت دستورالعمل های بهداشتی، راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن امسال به صورت موتوری و خودرویی خانوادگی به طور همزمان از ساعت ۳۰/۹ صبح در سراسر استان برگزار شده و از عموم مردم همیشه در صحنه دعوت می شود با حضور خود، نمایش اتحاد، همدلی و حضور به موقع در صحنه های دفاع از ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی را به جهانیان نشان دهند.

 

ضمنا مسیر راهپیمایی موتوری و خودرویی شهرستان سنندج به شرح ذیل اعلام می گردد:

 

تجمع اولیه استادیوم ۲۲ گولان- میدان امام شافعی- میدان کوهنورد- میدان حجاب- کمربندی آبیدر- پارک کودک