فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: روستاهای منطقه سیروان از جمله «تنگیسر»، «محراب» و «نیر» دارای ظرفیت های بزرگ انسانی و تولید محصولات باغی هستند و دولت وظیفه دارد به دغدغه های اهالی این روستاها رسیدگی کند.

به گزارش نوای آبیدر، سردار سید صادق حسینی عصر امروز در جمع اعضای شورا و معتمدین روستاهای «تنگیسر»، «محراب» و «نیر» در محل کتابخانه عمومی روستای تنگسیر اظهار کرد: در ماه های گذشته چندین بار به این منطقه سفر کرده ایم و از نزدیک مشکلات و دغدغه های اهالی این روستاها را احصا کرده ایم.

وی افزود: بررسی ها و پیگیری های متعددی در خصوص مشکلات و ظرفیت های این روستاها صورت گرفته است و در این راستا حمایت از مشاغل خانگی، کمک به خانوارهای نیازمند، رفع دغدغه جاده مواصلاتی را برای اهالی این منطقه دنبال خواهیم کرد.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان تصریح کرد: دولت وظیفه دارد به وضعیت روستاهای این منطقه رسیدگی کند و به وعده هایی که داده شده است عمل کند.

سردار حسینی از پیگیری مسأله پمپاژ آب برای باغات روستاهای منطقه و حمایت از نخبگان علمی و فرهنگی تأکید کرد و گفت: مردم نجیب و متدین این منطقه شایسته والاترین خدمات هستند و انتظار داریم ادارات و سازمان های خدمت رسان در سریع ترین زمان ممکن برای رفع کاستی ها در حوزه های زیر ساختی اقدام کنند.

در ادامه این جلسه نیز اعضای شورا و معتمدین روستاهای محراب، نیر و تنگیسر به بیان ظرفیت ها و توانمندی های روستاهای این منطقه و تعداد بی شمار جوانان تحصیلکرده اشاره کردند و خواستار حمایت فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان از اهالی این روستاها برای نقش آفرینی هرچه بیشتر در عرصه های فرهنگی، تولیدی و اقتصادی استان شدند.

دیدار با خانواده شهید عامر قادری از شهدای بسیجی منطقه در روستای «سنان سر» نیز پایان بخش سفر فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان به بخش سیروان بود و سردار حسینی در این دیدار علاوه بر تجلیل از خانواده معزز این شهید والامقام بر رفع مشکلات و دغدغه های آنان تأکید کرد.