امام جمعه سنندج گفت: مردم کردستان در دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی هیچگاه پا پس نکشیده اند و انتظار داریم دولتمردان تلاش بیشتری برای عمران و آبادانی این استان داشته باشند.

ماموستا فایق رستمی روز شنبه در جلسه ستاد مقاومتی استان کردستان که با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در سنندج برگزار شد اظهار کرد: مردم کردستان همیشه دوست دار انقلاب اسلامی بوده اند و یک ذره از ارادت آن ها به انقلاب کاسته نشده است.

 

 

 

وی افزود: کردستانی ها حدود ۱۰ هزار شهید و جانباز تقدیم انقلاب کرده اند و مردم این استان در مناسبت های ملی همچون انتخابات و راهپیمایی ها مشارکتی گسترده داشته اند.

 

 

 

امام جمعه سنندج اظهار داشت:خدمات را می بینیم و قدردان تلاش دولتمردان هستیم اما باید کارهای بیشتری صورت گیرد.

 

 

 

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری اذعان کرد: این سفرها نشان دهنده علاقه مسئولان کشوری برای رفع مشکلات مردم کردستان است و انتظار داریم در جریان این سفرها اقداماتی عملی برای کاهش دغدغه های مردم استان انجام شود.

 

 

 

ماموستا رستمی افزود: بیکاری جوانان تحصیلکرده، نبود صنایع بزرگ، رسیدگی به وضعیت کولبری اهالی مناطق مرزی، توجه به ظرفیت های گردشگری کردستان، استاندارد کردن جاده های مواصلاتی استان، نگاه ویژه به وضعیت معیشتی طلاب و روحانیون منطقه و رسیدگی به مناطق حاشیه نشین از جمله دغدغه های است که انتظار داریم دولت مردان برای رفع آن ها تلاش کنند.