فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: همه ما مسئولان وظیفه داریم که برای کاهش دغدغه های مردمی تلاش کنیم و زمینه آشنایی هرچه بیشتر نسل جوان با دستاوردهای انقلاب را فراهم کنیم.

به گزارش نوای آبیدر ،سردار سید صادق حسینی ظهر یکشنبه در جشن بزرگ انقلاب در سالن آزادی سنندج اظهار کرد: بسیار خرسندیم که جشن های انقلاب اسلامی با حضور گسترده مردمی در حال برگزاری است و ان شالله همه ما ادامه دهنده راه شهدا باشیم.

وی افزود: انقلاب اسلامی تحول همه جانبه ای را در کشورمان به وجود آورد و ساختار سیاسی کشور را با محوریت آموزه های اسلامی تغییر داد، نظام فاسد طاغوتی را ساقط کرد و نقطه امیدی برای مسلمانان منطقه و آزادی خواهان دنیا شده است.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان تصریح کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی، بعد از رسول اکرم(ص) بزرگترین حادثه برای نجات مسلمین اتفاق افتاد.

سردار حسینی افزود: ما نسبت به شهیدان، امام و رهبری و آزادگان و ایثارگران مدیون هستیم و باید برای حفاظت از آرمان های انقلاب اسلامی تلاش کنیم.

وی خاطرنشان کرد: انقلاب با شکوه اسلامی طلیعه خورشید عدالت در کشور ایران و پرچمی برای عدالت خواهی کشورهای دیگر بود.

سردار حسینی در ادامه سخنان خود تأکید کرد: باید مسئولان در مسیر رهنمودهای امام و رهبری حرکت کنند.

وی افزود: دولت انقلابی با انگیزه برای خدمت به مردم عزیزمان تلاش خواهد کرد و در راستای رفع دغدغه های معیشتی مردم گام های مهمی بر خواهد داشت.

وی در ادامه سخنان خود به بخشی از دستاوردهای انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: برقراری مردم سالاری دینی، مشارکت سیاسی مردم، پایان ارباب رعیتی، برقراری حاکمیت ملت، گسترش معنویت و اخلاق، استقرار برادری و دوستی، از بین بردن ماهیت طبقاتی از جمله این دستاوردها بوده است.

سردار حسینی افزود: پیشرفت جمهوری اسلامی در عرصه های مختلف مایه افتخار برای همه ماست و باید این دستاوردها برای نسل جوان جامعه تبیین شود.