شب گذشته با حضور مسئولان جهاد کشاورزی و دادستان استان معین شده که در شرایط فعلی قیمت مرغ نباید از 25 هزار و 650 تومان بالاتر به فروش برسد، این تعیین قیمت ظاهرا به مذاق #مرغداران_کردستانی خوش نیامده و تعدادی از آنها امروز از عرضه مرغ به کشتارگاه ها خودداری کرده اند.

به گزارش نوای آبیدر، پس از گرانی های آور گوشت مرغ در استان کردستان که خود تولید کننده این محصول پروتئینی و صادرکننده به چند استان دیگر است مردم به وضعیت موجود و افزایش قیمت مرغ معترض شدند.

در همین راستا دادستان کردستان اعلام کرد که فروش مرغ با قیمت ۳۰ هزار تومان تخلف است و به رئیس جهاد کشاورزی کردستان دستور داد که ظرف مدت ۲۴ ساعت باید قیمت مرغ در استان کاهش پیدا کند و اگه اینگونه نشود پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.

شب گذشته با حضور مسئولان جهاد کشاورزی و دادستان استان معین شده که در شرایط فعلی قیمت مرغ نباید از ۲۵ هزار و ۶۵۰ تومان بالاتر به فروش برسد، این تعیین قیمت ظاهرا به مذاق مرغداران کردستانی خوش نیامده و تعدادی از آنها امروز از عرضه مرغ به کشتارگاه ها خودداری کرده اند.

قطعا این عدم عرضه موجب تجمعاتی در جلو مراکز فروش گوشت مرغ در سطح استان خواهد شد اما مردم باید هیجان زده عمل نکنند و از هجوم به مغازه های مرغ فروشی خودداری کنند.

قطعا این عدم عرضه مرغداران به شکل قانونی پیگیری خواهد شد و نهایتا فردا مجبور خواهند شد با قیمت به کشتارگاه ها مرغ عرضه کنند.