استاندار کردستان گفت: خواسته اصلی رهبری از کارکنان دولت خدمت صادقانه، مردمی بودن و تلاش همه جانبه است و باید همه ما برای تحقق این امور تمام توان خود را به کار گیریم.

 

به گزارش خبرنگار نوای آبیدر، اسماعیل زارعی کوشا روز سه شنبه در یادواره شهدای دولت در سنندج اظهار کرد: شهیدان رجایی و باهنر با وجود اینکه دوران مسئولیتشان کوتاه بوده اما نوع مدیریت این بزرگواران و اخلاص در عمل و اعتقاد آن ها به ولایت و ظرفیت های مردمی برای همیشه تاریخ ثبت است.

وی افزود: مسیر اگر درست باشد در یک مدت کوتاه نیز می توان نام خود را ماندگار کرد.

استاندار کردستان تصریح کرد: در تاریخ کشورمان نمونه های بسیاری از خادمان مردم داریم که امیر کبیر یکی از این خادمان ملت است.

زارعی کوشا افزود: باید رفتارمان را با الگوهای معرفی شده منطبق کنیم تا نام و فعالیت های ما در جامعه ماندگار شود.

وی خاطرنشان کرد: امروز هم دولتی به انتخاب مردم در حال خدمت گذاری است که بسیاری از دغدغه های جامعه متدینین به اسلام و انقلاب اسلامی را برطرف کرده است.

استاندار کردستان تصریح کرد: رئیس جمهوری امروز خدمت می کند که با وجود تلاش شبانه روزی و خدمت همه جانبه به مردم، خود را سرباز مقام معظم رهبری می داند.

زارعی کوشا افزود: امروز خواست اصلی مقام معظم رهبری از همه کارکنان دولت؛ خدمت صادقانه، مردمی بودن و تلاش همه جانبه است.

وی خاطرنشان کرد: مدیری که با رفتارش ناامیدی ایجاد می کند در دل مردم باید بداند در مسیر غلطی قدم بر می دارد.

استاندار کردستان اظهار کرد: اگر خداوند متعال توفیق داد و به موفقیتی رسیدیم نباید دچار خودشگفتی بشویم.

زارعی کوشا در ادامه سخنان خود بر تلاش همه جانبه کارکنان دولت در استان برای تحقق و اجرای مصوبات سفر رئیس جمهور به استان تأکید کرد.

وی افزود: با تحقق این پروژه ها که بیش از ۱۷ هزار میلیارد تومان است شاهد رشد قابل توجهی در عرصه های مختلف در استان باشیم.