سنندج- نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: طی مدتی که در استان مستقر شدیم از نزدیک خدمات و تلاش های مجموعه سپاهیان اسلام در مناطق محروم و دورافتاده را رصد می کنیم که قابل توجه و ستودنی است.

به گزارش نوای آبیدر، حجت الاسلام والمسلمین عبدالرضا پورذهبی عصر امروز در دیدار نوروزی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج و مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه سنندج ضمن تبریک سال نو شمسی اظهار کرد: کردستان سرزمین مجاهدت و ایثار است و مجموعه سپاه و بسیج برای امنیت و آرامش کنونی این استان تلاش های بسیاری انجام داده اند.

وی افزود: قدردان خدمات شبانه روزی نیروهای سپاه و بسیج در دفاع از امنیت و عزت جامعه هستیم و در این بازه زمانی که به دلیل شیوع ویروس کرونا بسیاری از مردم با مشکلات معیشتی مواجه شده اند کارهای خیرخواهانه و حمایتی سپاه قابل توجه و تاثیرگذار بوده است.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان تصریح کرد: خدمات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مناطق محروم و دورافتاده کردستان ستودنی است و آرزوی عزت و سربلندی برای همه نیروهای این نهاد انقلابی را داریم.

سرهنگ حسن عسکری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج نیز در این دیدار اظهار کرد: در سایه عمل به منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی شاهد امنیتی پایدار و مردمی در استان کردستان و شهرستان سنندج هستیم.

وی افزود: سنندج شهر مساجد و مناره ها بوده و مردمان این دیار با غنای فرهنگی خویش در ایام و مناسبت های ملی و مذهبی مشارکتی گسترده دارند.

عسکری خاطرنشان کرد: از روزهای نخست شیوع ویروس کرونا تاکنون در کنار مردم بوده ایم و امیدواریم هر چه زودتر این بیماری در جامعه کنترل شود.

انتهای پیام/