امام جمعه موقت سنندج گفت: باید قدردان آرامش موجود در جامعه باشیم و منویات رهبر معظم انقلاب فصل الخطاب باشد چون حکمت و اندیشه رهبری عامل تحقق امنیت پایدار در کشور است.

به گزارش نوای آبیدر ، ماموستا سید احسن حسینی در خطبه های نماز جمعه این هفته سنندج اظهار کرد: در سایه الطاف الهی، مشارکت گسترده مردمی و رهبری عالمانه آیت الله خامنه ای(مدظله العالی) شاهد امنیتی پایدار و خلل ناپذیر در کشور هستیم.

وی افزود: این امنیت و آرامش کنونی ثمره ایمان راسخ ملت ایران، تلاش های شبانه روزی نیروهای امنیتی و انتظامی و حکمت و اندیشه رهبری است.

امام جمعه موقت سنندج تصریح کرد: باید همواره قدردان این نعمت الهی باشیم و به دشمنان اجازه تفرقه افکنی و خدشه دار کردن این امنیت و آرامش را ندهیم.

ماموستا حسینی در ادامه خطبههای این هفته به تلاش های دولت سیزدهم برای بهبود وضعیت اقتصادی کشور اشاره کرد و گفت: خوشبختانه شاهد اقدامات مثبتی هستیم که امیدواریم این روند مثبت همچنان تداوم داشته باشد.

وی افزود: مردم با مشکلات معیشتی بسیاری مواجه هستند و انتظار دارند مسئولان و تصمیم گیران برای رفع این مشکلات چاره اندیشی کنند.

امام جمعه موقت سنندج در بخشی دیگر از سخنان خود خواستار دعوت هرچه بیشتر نسل جوان به مساجد و انجام تکالیف دینی شد و افزود: آشنایی جوانان و نوجوانان با مباحث دینی و اخلاقی موجب کاهش آسیب های فرهنگی و اجتماعی می شود.