سردار سید صادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس روز پنج شنبه برای دلجویی و همدردی و بررسی روند امداد رسانی ها در مناطق زلزله زده مریوان و روستاهای جشنی آباد قلقله حضور یافت.

به گزارش نوای آبیدر،سردار سید صادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس روز پنج شنبه برای دلجویی و همدردی و بررسی روند امداد رسانی ها در مناطق زلزله زده مریوان و روستاهای جشنی آباد قلقله حضور یافت.

سردار حسینی در این دیدار اظهار داشت: تا روزی که مشکلات زلزله‌ زدگان حل نشود سپاه و بسیج با تمام وجود برای کمک به مردم زلزله‌ زده در کنار آن‌ ها خواهند بود.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با بیان اینکه دستگاه های سپاه برای خدمات رسانی آماده هستند، افزود: سپاه و بسیج با تمام توان در خدمت مردم حادثه دیده هستند.

سردار حسینی با پیگیری از معاون عمرانی استاندار جهت برگزاری جلسه فوری افزود: پیگیری و رسیدگی به مشکلات مردم زلزله زده و آسیب دیده منطقه جهت تعیین خسارت و جبران آن در اولویت کاری قرار خواهد گرفت.

در این دیدار فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان از نزدیک در جریان مشکلات مردم قرار گرفت.

سه‌شنبه ساعت ۱۹ و ۴۲ دقیقه و ۲۳ ثانیه عصر زلزله‌ای به بزرگی ۵.۳ درجه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) مرز عراق و کردستان حوالی مریوان را لرزاند که باعث مصدومیت ۹ نفر و خسارت های به مردم آن منطقه شد.