امام جمعه سنندج خواستار اجماع مسلمین جهان برای آزادی قدس شریف و بیرون کردن صهیونیست ها از منطقه شد.

به گزارش نوای آبیدر، ماموستا فایق رستمی روز پنج شنبه در اجتماع ضد صهیونیستی مردم سنندج اظهار کرد: با مردم فلسطین ابراز همدردی می کنیم و امروز در اینجا جمع شده ایم تا همبستگی خود را با مردم فلسطین اعلام کنیم.

وی افزود: عظمت مومنین و ارزش دادن به کرامت انسانی بسیار مهم بوده و در دنیای امروز که دست ناپاک تفرقه اندازان به دنبال ریختن خون مسلمانان در منطقه است و هدفی جز تسلط بر منابع مسلمانان است.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد: تعصب، تبعیض، نژاد پرستی و تاراج منابع مردم منطقه هدف نهایی صهیونیست ها و حامیان غربی آن هاست.

ماموستا رستمی افزود: یهود سرسخت ترین دشمنان برای مسلمانان بوده و توطئه های آن ها ۱۴ قرن است که علیه اسلام و مسلمین ادامه دارد.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود ضمن حمایت از اقدامات ضد صهیونیستی مردم فلسطین خواستار اتحاد مسلمین جهان علیه اشغالگران صهیونیست شد.

در ادامه این مراسم بیانیه ضد صهیونیستی تجمع کنندگان سنندجی توسط حجت الاسلام سادات رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان قرائت شد و تجمع کنندگان با سردادن شعارهای ضد صهیونیستی اقدام به آتش زدن پرچم اسرائیل کردند.