سرپرست فرمانداری شهرستان سنندج گفت: مصرف روزانه گوشت مرغ در سنندج بین ۴۰ تا ۴۵ تن است که برای کنترل قیمت ها بیش از ۹۰ تن به بازار تزریق خواهد شد.

به گزارش نوای آبیدر ، حسن عسکری چهارشنبه شب در بازدید شبانه از کشتارگاه مرغ سنندج در جریان وضعیت کشتار مرغ در این شهرستان قرار گرفت.
در این بازدید که مسئولان صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی شهرستان سنندج هم حضور داشتند، سرپرست فرمانداری سنندج بر افزایش عرضه گوشت مرغ در بازار تأکید کرد.
عسکری به دنبال گلایه مسئولان کشتارگاه از امتناع دو مرغدار برای ارسال مرغ زنده به کشتارگاه، موضوع را از طریق معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، مقامات قضایی، جهاد کشاورزی، امنیتی و انتظامی پیگیری و مرغدار را مجبور به دراختیارگذاشتن مرغ به کشتارگاه کرد.
وی تأکید کرد: تأمین مایحتاج مردم خط قرمز خود و مسئولان است و با متخلفین و محتکرین کالاهای اساسی مماشات نخواهند کرد.
به گفته سرپرست فرمانداری شهرستان سنندج، مصرف روزانه گوشت مرغ در سنندج بین ۴۰ تا ۴۵ تن است که امروز بیش از ۹۰ تن به بازار تزریق خواهد شد.
وی ضمن اطمینان دادن به مردم در خصوص تأمین کالاهای اساسی و بخصوص مرغ، گفت: تمام تلاش مسئولان استان و فرمانداری شهرستان سنندج جلوگیری از تنش در بازار و افزایش خودسرانه قیمت‌هاست.